Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élheti túl egy jó barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élheti túl egy jó barátság, ha az egyik fél összejön valakivel?

Figyelt kérdés

Jó, egy kicsit erősen fogalmaztam, nyilván túléli, de szerintem érthető.

Lány vagyok, és a legjobb barátnőm kb fél éve jött össze az első komoly barátjával, nekem még nem volt semmi hosszabb ideig tartó kapcsolatom. Már eleinte is éreztem, hogy már nem vagyok annyira fontos neki, hogy csak másodlagos vagyok. De ez egyre inkább így van. Jelenleg nincs Mo.on a srác, egy ideig nem is lesz. Mégis. Nincs kedvem találkozni a lánnyal, mivel úgy érzem, már szart sem érek neki. Nemrég történt meg az elsőjük, most meg azzal viccelődött, h én még szűz vagyok. Nem túl kedvesen. Miért van az, h elcs*sződik emiatt egy barátság? Azon gondolkodom, h rákapcsolok a témára, nekem is lesz egy barátom és én is egy s*ggfej barátnő leszek, aki senkivel se törődik. Szép kilátások.


2012. febr. 3. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozz mással.Szerintem ha azzal viccelődött hogy szűz vagy akkor nem túl jó barát...
2012. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd ez neki se könnyű, mert most olyan dolgokat tapasztal meg, amit nincs kivel megosztania, és neki hogyismondjam nem jut eszébe, hogy megbánt vele. A boldogság meg az újdonság varázsa sokszor elvakít embereket. Ahelyett, hogy a bosszún töröd a fejed, inkább mondd meg neki, hogy érzel. Ha nem vagytok képesek ezt megbeszélni, akkor lehet jobb, ha elveszik ez a kapcsolat, mert nem elég mély kettőtök közt.
2012. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!