Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem fogok belőle kiszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok belőle kiszeretni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 5 évvel ezelőtt ismertem meg.Már akkor nagyon tetszett.Rá egy évvel mikor már jobban megismertem bele szerettem.1,5 évig oda voltam érte.Aztán egy kicsit lenyugodtak a felé táplált érzédeim,de még akkor is nagyon tetszett.Azóta bevallom volt pár fiú aki szintén tetszett de valahogy őt soha nem tudtam kiverni a fejemből és még midíg nagyon nagyon szerettem.Aztán egy pár hete egyszer csak elkezdtem sírni miatta és rájöttem hogy már megint beleszerettem.

Miért van ez? Lehet valamit tenni ez ellen?

16/l


2012. febr. 4. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha beszélnél vele? -.-
2012. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már megtettem.de itt nem az a lényeg hogy hogyan jöjjek össze vele stb. hanem hogy elfognak-e múlni az érzéseim iránta.
2012. febr. 4. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El. Csak találj mást. Valószínűleg azért nem sikerült, mert ugye ebben a korban nincs nagyon komoly kapcsolat. (Ezt úgy értem, hogy nem annyira komoly, mintha már 25 évesek lennétek.) Idővel sikerülhet. A beszélgetés vége mi lett?
2012. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele!!!Mond meg neki hogy nem tudsz nélküle élni!!!De ha még mindig szereted miért vársz ennyit rá????Állj elé bátran!!!De szerintem az érzéseid nem igen fognak elmúlani.
2012. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ő inkább szexuálisan vonzódik hozzám.:/ úgyhogy abban maradtunk hogy nem lessz semmi :(
2012. febr. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!