Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nyomik nyomulnak?

Figyelt kérdés

Én például nagyon kifogom a nyomulós nyomikat, és főként csak nyomik nyomulnak rám, de azok mindig. ( azért hangsúlyozom ki ennyiszer, hogy nyomulnak a nyomik, mert tök jól hangzik) Na, de viccet félretéve. Csak is olyan srácok úgymond nyomulnak rám, akiktől én semmit sem akarnék, meg kicsit olyan szerencsétlenek, mondjuk kockák. Valószinűleg azért van, mert néha már túl közvetlen vagyok, és az ő jelenlétükben sokkal felszabadultabb vagyok. Hogyan változtassak ezen? :D

Hú, tudom, hülye kérdés lett. :) És nem ez a legnagyobb problémám, ez csak szimplán zavar, és gondoltam kérdezek egyet.:D


2012. febr. 4. 15:17
1 2
 1/14 Macs1209 ***** válasza:
100%
Te is kocka vagy, mert nem tudsz 3 mondatot leírni :D és :) nélkül. Akkor mit vársz ? ;)
2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
legjobb helyen tetted fel, itt vannak dögivel nyomulós kockák :D D
2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

húúú de le fognak húzni:)

amúgy vannak tényleg életképtelen kockák és vannak azok, akikkel érdemes valamit kezdeni:)

2012. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Ms. tökéletes megmondja... A nyomik nyomulnak... Hát nem csodálom, hogy egy normális pasi nem áll veled szóba ha neked egy úgymond "kocka" gyerek vagy egy nem tökéletes külsővel rendelkező pasi az már nyomi. vicces vagy egyébként .:D amúgymeg ha ennyire nem keresik a társaságod a normálisabbak akkor ott vmi baj lehet, de első próbának mondjuk próbálj meg te kezdeményezni náluk és ne legyél már ekkora öntelt.


20/F

2012. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első, mondjuk ez élőben nem érződik, hogy kicsit eltúlzom a szmájlik írását, de lehet hogy igazad van. :DDD (azért is)

15:30

Köszi a választ. (egyébként a többiekét is) Nem arról van szó, hogy mások nem állnak velem szóba, csak az ilyen nyomik többet. :D Na de akkor definiálom a nyomi fogalmát, mármint azt a nyomit amire én értem, hogy nyomi. Nem gáz ha kocka az illető, de a nyomik a hierarchiában alul maradnak, félénkebbek, és néha egy kicsit furcsák is, gyerekesek, ja és legtöbb esetben nem sportolnak. A nyomik általában kis csapatokban élnek, nem szeretik a nagy társaságot, inkább otthon ülnek. Az utóbbi az, ami számomra elrettentő a nyomikban. :D

2012. febr. 4. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert a jóképű srácoknak nincs szükségük rá, h nyomuljanak, nyomulnak rájuk a csajok.
2012. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak h tisztázzuk egy ember nem nyomi semmiféleképpen akinek meg annak neveznek az azért van mert ő más gondolkodásmóddal rendelkezik és/vagy kirekeszti a körülötte élő társadalom. vegyük pl az iskolát ott is az a jófej aki oltogatja a másikat és játsza az alfa hímet, lányoknál ugyanez a szitu, és ha vki nem áll ki magáért vagy nem is törödik más véleményével az már nyomi sok ember szerint. Az egész fiatalság el van baszva mindenhol a fogat fogért attrakció megy meg a gyengébbek lehúzása...

Na de visszatérve hozzád mint mondtam előbb próbálj te kezdeményezni azzal aki tetszik. egyébként meg kérdezhetem hány éves vagy ha nem titok ?

2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonzás törvénye. Azért vonzod a nyomikat, mert te is nyomi vagy.
2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"Az ő jelenlétükben sokkal felszabadultabb vagyok" Neked köztük a helyed, ez a lényeg. Te mondtad.
2012. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

lehet kicsit nyomik , de vannak másabb srácok akik meg szerintem ku.rva nagy képűek .

az előbbik edig sokkal kedesebbek

2012. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!