Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nyomik nyomulnak?

Figyelt kérdés

Én például nagyon kifogom a nyomulós nyomikat, és főként csak nyomik nyomulnak rám, de azok mindig. ( azért hangsúlyozom ki ennyiszer, hogy nyomulnak a nyomik, mert tök jól hangzik) Na, de viccet félretéve. Csak is olyan srácok úgymond nyomulnak rám, akiktől én semmit sem akarnék, meg kicsit olyan szerencsétlenek, mondjuk kockák. Valószinűleg azért van, mert néha már túl közvetlen vagyok, és az ő jelenlétükben sokkal felszabadultabb vagyok. Hogyan változtassak ezen? :D

Hú, tudom, hülye kérdés lett. :) És nem ez a legnagyobb problémám, ez csak szimplán zavar, és gondoltam kérdezek egyet.:D


2012. febr. 4. 15:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok álljak át a sötét oldalra? ( na jó, ez kicsit gonoszul hangzik, de nem úgy értem.)


Ja, a nyomi tényleg bántó kifejezés, de ezzel a trenddel egyszerűen lehet jellemezni az effajta embereket, ha azt mondom furcsák az túl tág fogalom.

2012. febr. 4. 21:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj,de szerintem a nyomik,azok akik még ahhoz sem veszik a bátorságot,h "nyomuljanak",vagyis a gyávák, meg akik még arra se képesek,h szóba álljanak egy lánnyal,vagy egyszerűen csak buták,nincs önbizalmuk,sikertelenek,nincs egyéni saját stílusuk, véleményük


Én a "furcsa" embereket néha kifejezetten bírom,mármint az extravagánsakat,akik olyan érdekes dolgokat csinálnak,velük szívesen kezdek kapcsolatot

Szerintem a gyáva átlagos emberek a nyomik,aki sodródna kaz árral,és nem merik felvállalni a saját véleményüket

2012. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ha zavarnak,akkor koptasd le őket,mond meg nekik,h nem pálya,mert amíg nem mondod ki,addig csak nyomulni fognak mégjobban
2012. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nyomivagy
2012. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!