Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e valami mellékhatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valami mellékhatása hogy ha sok ideig nem maszturbálok?

Figyelt kérdés
Teszem azt egy két hétig vagy hónapig.
2012. febr. 4. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy akkor szét fogsz durranni.Ha lány akkor nem lessz semmi bajod.
2012. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
induljunk ki abból, ha sokat maszturbálsz, szőrös lesz a tenyered. ha abbahagyod, kihullik a szőr. ennyi az egész
2012. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Macs1209 ***** válasza:
0%
Romlik a látásod. Lásd csupasz pisztoly az űrben című dokumentumfilm.
2012. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én olyankor ideges vagyok és türelmetlen
2012. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex se, akkor egyénenként változóan sok minden lehet. Pl. pszichés zavarok, bőrproblémák, hízás...
2012. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csajos90 válasza:
Imunis leszel a szexre. Minél tovább nem maszturbálsz annál nagyobb az esélyed arra, hogy eltávolodsz a szextől és végleg felhagysz a nemi élettel.
2012. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

eleve kezdjük ott hogy úgysem fogod bírni...

a következő, hogy amint elkezded verni x idő múlva, kb 1-2 perc alatt elmész majd, és kb fél liter cuccos lesz a nyakadban.

2012. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kutyus70 ***** válasza:

Semmi hátránya nincs, az egészségedre semmi káros hatása nem lesz. Maximum az történhet, amit azt hiszem már előttem is említett valaki (de ez is egyénenként változó) hogy ingerlékenyebbé válhatsz, idegesebbé. meg egy másik dolog, amit szintén említettek, hogy hosszabb kihagyás után ha elkezded, szinte pillanatok alatt el fogsz menni, hiszen a vágy és az érzékenység a többszörösére növekszik, az ondó menyisége szintén többszöröse lesz. Bár úgy tudom van valami szabályozó mechanizmus ami az ondó mennyiséget nem engedi egy bizonyos mennyiség fölé gyűlni, de akkor is összegyűl. Bajod azonban nem lehet, emiatt ne aggódj.

Van egy nagyon pozitív dolog is benne. Növeli az önfegyelmezettségedet. Ha lesz (vagy ha van) párod, és egyszer úgy adódik, hogy hosszabb ideig nem lehetsz együtt vele, akkor sokkal könnyebben legyőzöd majd a kísértéseket, nem fogod megcsalni más nővel-lánnyal, hiszen tudod kontrollálni magadat.

2015. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!