Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértettem egy lányt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem egy lányt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, piszkáltam, és megsértettem, és most bánom!

Többször is bocsánatot kértem, mondtam, hogy ne haragudjon, nem tudom mi volt velem akkor, mintha teljesen más lettem volna...

Azt mondta, hogy nem tudja, hogy haragszik-e vagy sem, mert ha azt mondja, hogy nem haragszik, akkor hazudna, mert még mindig neheztel rám.

Ez akkor most mit jelent? Oldódik a harag, vagy sem? És mivel tudnám kibékíteni? Nem szeretném, ha a suli úgy fejeződne be, hogy utolsó napokban egymáshoz sem szólunk...!

Kérlek segítsetek!


Köszi a válaszokat!


2009. jún. 1. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol is fugg, hogy mivel sertetted meg.
2009. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

huh hát ennyire nem akar megbocsátani akk vagy te mondtál vmi borzasztóan sértő dolgot ami előtt jobb lett volna ha elgondolkozol, vagy csak a csajjal van vmi...

fogalmam sincsen miért haragszik ennyire...

2009. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondom: piszkáltam, nem hagytam békén, pedig többször is megkért rá, és ezzel megbántottam. Pedig jófej, csak éppen nem tudom mi ütött belém...talán fáradt voltam, és egész nap szar volt a kedvem!
2009. jún. 1. 13:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Sértő dolgokat nem hiszem, hogy mondtam volna, nem gúnyoltam...csak egyszerűen nem hagytam békén. :(
2009. jún. 1. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
hat mar oldodik a harag, de szerintem most egy kicst hagyd egy komolyabb beszelgetes utan. Ülj le vele, es mondd el neki megegyszer, hogy mennyire bant, amit mondtal, es hogy haragszik rad, pedig nem akartad megbantani, de megerted, ha haragszik rad. Es, hogy most egy kicsit bekeny hagyod, de nem azert, mintha nem erdekelne az egesz, hanem azert, hogy el tudja rendezni magaban a dolgot, es kerd meg, hogy ö keressen meg teged, ha mar minden rendben köztetek... enekm ez valt be :)
2009. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13:04 vok hát ha nem csináltál olyan nagy vmit lehet h csak a fejét játssza...
2009. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, sínen vag. Ha azt mondja nem tudja mit válaszoljon az én olvasatomban a következőt jelenti: megbocsátott,de éreztetni akarja tetted súlyát, és hogy nemlehet h a vételenségig szivatni. Szerintem innentől legjobban tekintetekkel lehet beszélni,ne zaklasd folyton bocsánatkéréssel,de jelezd a megábnásod, lég előzékeny, érezze, hogy ő van felül. esetleg ha nem cikis (nem tudom mennyi idős, vagy szerintem ez ettől függ) akkor valami aprósággal próbálkozhatsz, mármint apró ajándékkal, tényleg csak jelzésértékűvel,mert nem megvenni akarod.
2009. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kibékültünk, azt mondta, hogy ma csak azért nem beszélt velem, mert én sem vele, és azt hitte, hogy duzzogok. :) Mondtam neki, hogy én sértettem meg, nincs miért haragudjak, csak annyi kell, hogy megbocsásson! :)

Szóval el van intézve, megbeszéltük, hogy nem piszkáljuk többet egymást (ő is szokott néha engem), és szent a béke!


Köszi, hogy segítettetek! :)

2009. jún. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!