Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértettem a egy lányt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem a egy lányt, aki fontos nekem. Olyat mondtam, amit nem kellett volna. Mivel tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, h megbántottam.Nem olyan dúrván, csak látom, h picit megsértődött.Most szeretném valahogy kiengesztelni...mit tegyek?Valami halványan romantikus apróságra gondoltam, de mégis szeretném éreztetni, h szívből jönn...mit csináljak?valami ötlet?mit adjak neki?
2010. szept. 25. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Milyen kapcsolatban voltatok? Csak köszönő vagy esetleg valami komolyabb?
2010. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
artéria, az szívből jönXD
2010. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem monjuk egy szolidabb kis virágcsokor, és mond neki, hogy nem komolyan gondoltad csak rossz napod volt.

És , hogy nagyon szereted. Esetleg egy csók ;) ezt minden lány csípi.

2010. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Plüssmaci, kezében kártya, rajta szöveg: Bocsáss meg!

Nyálas, közhely, de be fog jönni!

Sok sikert!

2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki semmit. Virág, csoki, és társaik, mind felszínes gesztusok. Egyszerűen mondd el, hogy meggondolatlanul fecsegtél, végiggondoltad, rájöttél, hogy nem lett volna szabad mondanod, amit mondtál.
2010. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olyan barátias a kapcsolatunk.Ő nem nagyon szereti a túl romantikus dolgokat.A plüssmaci meg a virág már az lenne.Annyira azért nem bántottam meg.Nem haragszik vag utál, csak látszik rajta, h rosszul esett neki, és én szeretnék valahogy kedveskedni neki.
2010. szept. 25. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
vedd elő az aranyoskiskutya fejet és őszintén kérj bocsánatot,majd esetleg öleld át szívből:)
2010. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 finom csoki amit szeret, pl engem ezzel kilehetne békiteni, és hozzá egy "nagyon sajnálom" szöveg:) de tényleg szívből jöjjön
2010. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén.
2010. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

niki üzije =) :


nekem nem jönne be semmi olyan hogy maci meg ienek..

kérjen bocsánatot kedvesen és akk ennyi :)

2010. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!