Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a vonások (külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a vonások (külső, vagy belső), amelyek kizáró okok nálad?

Figyelt kérdés

Számomra külső:


Ha a lány dagadt, vagy duci. De tényleg, amúgy nm vagyok válogatós, elég nagy libidóm van, így előfordulhat, hogy még egy kevésbé csinos lányban is meglátom a "szépet". (Vagyis megdugnám.) Viszont ha dagadt, vagy duci, már nem, egyszerűen nem vonz. Persze a csontsoványak sem, a teljesen átlagos női testre gondolok, mint vonzó alak.


Belső:


Az nem aj, ha vagány, vagy káromkodik néha, vagy ilyesmi, de ha ilyen suttyó módon beszél, és egy műveletlen proli, na azt nem bírom elviselni.


2012. febr. 4. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Külső:

Ha kifejezetten alacsony vagy mackós alkatú. Nincs baj ezekkel, csak nekem nem jönnek be. A túlzottan szőrös férfiakat sem szeretem.


Belső:

Ha pincsizik:)

2012. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- a duciság és dagiság az kizáró ok nálam..

- de ha egy lány csinos szexi vagy karcsú de a feje nagyon nagyon borzalmas akkro az is kizáró ok...

2012. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:

Ha egy nő:

- ápolatlan, igénytelen külsővel rendelkezik (Itt értem

az elhanyagoltságot, nem azt, hogy olcsó samponnal mos

hajat, mert nincs másra pénze.. stb)

- ha okosabbnak tartja magát, mint amilyen


Hirtelen ez a kettő dolog jut eszembe.

2012. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Külső:

Ha kifejezetten alacsony vagy mackós alkatú. Nincs baj ezekkel, csak nekem nem jönnek be. A túlzottan szőrös férfiakat sem szeretem. "


dettó ez nálam is+ha csontsovány és kicsi a válla...és ha igénytelen,ápolatlan és stílustalanul öltözködik...szóval nálam ha nem nagyobb min 1 fejjel,akkor felejtős...

a túlzott szőrös az nálam pl azt jelenti,h dzsungel a nemiszervénél,hátán,hasán....szóval jobb ha borotválja,és az arcára is odafigyel,szépen rendben tartott borosta tetszetős tud lenni


belső: végülis mindegy,hisz úgy sem tudnám megfogalmazni...akibe belezúgok,abba úgyis belezúgok akármilyen is :(

na de komolyan mondva: suttyó,paraszt,idióta,gyerekes,nem őszinte,műveletlen,tájékozatlan,bunkó,illetlen,sóher!

24N

2012. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs konkrét ideálom, így ami kizáró ok külső tekintetében:

- Alapvető ápoltság hiánya.

- Rossz kisugárzás, összhatás.

- Nem alkalomhoz való öltözködés.


Belső tekintetében kizáró ok:

- Hazudozik, nem megértő.

- Nem lehet vele értelmesen beszélgetni.

- Figyelmetlen, önző.

16/L

2012. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mus musculus ***** válasza:
Akkor most milliomodjára leírom ide is, hogy mindkét területre egy böhöm SEMMI a válasz, mert a szerelem vakít, nélküle pedig értelmetlen belebonyolódni az egészbe, de az érdemi válasz érdekében tételezzük fel, hogy az utóbbi alternatíva áll fent. Ezesetben aminek a gondolata is viszolygásra késztet, az a túlzottan kigyúrt, kidudorodó ütőerek behálózta test, a nagy mértékű elhízás és alultápláltság (mondjuk ha 175 centiéhez 120 kilót nyom a srác, de éppoly rossz ha a 40et sem üti meg), hátránnyal indulnak ezenfelül azok is, akiknek egy fél cseppnyi bájt sem vagyok képes felfedezni az arcukon, hanem csak a kemény, nyers, markáns férfiasság süt le róluk. Nem szeretem a túlzottan vallásos, mindent Isten létezésével és cselekvőképességével magyarázó mentalitást sem, azt meg főleg nem, ha nem tartják tiszteletben az ateizmusom (=erőszakosan térítgetni próbálnak). De ami mindennél elviselhetetlenebb, az a felsőbbrendűségi komplexus, akár a legkisebb mértékben is. Nem várok sokat, csak annyit, hogy semmilyen módon ne éreztessék velem, hogy kevesebbet érek náluk. Nagyjából ennyi lenne.
2012. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külső: ha a lány magasabb nálam

Belső: ha hazudik, ha buta, ha ribanc

2012. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külső: Kövér, ápolatlan.


Belső: beképzelt, lenéz másokat, hazudós, kétszínű.

2012. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, hetero, szóval férfiakról fogok írni.


Külső:

- alacsonyabb nálam (156 cm vagyok, szóval nem annyira nehéz :D)

- 10 éves kisfiú, szumóbirkózó vagy bodybuilder testalkat

- sztómazsák, púposság, nagyon előreálló fogak

- ápolatlanság, igénytelenség (piszkos, elnyűtt ruhák, nem mos fogat, büdös a szája, testszaga van, zsíros és kócos haj, piszkos bőr, nem rendbentartott arcszőrzet)

- öltözködés: csiricsáré ruhák, nagyon extrém ruházat, swagyolo meg gangsta stílus


belső:

- hímsoviniszta

- hűtlen

- buta, tájékozatlan, műveletlen (és igen, tudom, ciki ilyet leírni, de szellemi fogyatékos se legyen)

- nem passzol a humorunk (én pl. a nagyon leszólós-beszólós humort nem kedvelem)

- faragatlan, nem ismeri az illemet

- nem tud kompromisszumot kötni egy pirinyót sem (nyilván egészséges határon belül)

- anyja pici fiacskája

- gyakorlatiatlan

2016. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!