Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki nem mondta el a lánynak az első alkalom előtt, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és habár ebben a korban, vagy később már amúgy sem szívesen mondanám meg a lánynak, hogy szűz vagyok, az még kínosabbá teszi a helyzetet, hogy a külsőmből, a stílusomból és a lányokhoz való viszonyulásomból adódóan senki sem gondolná, hogy még az vagyok.


15-16 évesen, mikor még fel mertem vállalni a szüzességem, akkor is már kisebb csoda volt belőle, hogy "te még szűz vagy, tényleg? nem gondoltam volna." Kérdeztem, hogy miért? Mondták, hogy egyáltalán nem úgy viselkedem a lányokkal, mintha szűz lennék, és nem is az a fajta kaliber vagyok külsőre.


Na mindegy, így alakult, és abban biztos vagyok, hogy nem fogom megmondani a lánynak, hogy az lesz az első alkalom. Kérdés, hogy lehet-e olyan jól csinálni elsőre, hogy ne higgye, hogy valójában az. Szerencsére nem vagyok az a zavarba jövő, szégyellős fajta.


2012. febr. 4. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim csinálta olyan jól elsőre, hogy nem gondoltam, hogy szűz. kb olyan kaliber lehet mint te. aztán utána árulta el, hogy ez volt az első. mit mondjak nagyot néztem. majd jól nevettünk.:)
2012. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 voltam és az akkori barátnőm idősebb és tapasztaltabb volt nálam, szóval azt mondtam neki, hogy már ilyen meg olyan sok csajjal voltam. Nem is jött rá a dologra, csak kb fél év után mondtam el neki, de akkor már nem érdekelte.


25F

2012. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azért nehéz...
2012. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan voltam, mint most te és nem mondtam el. Szűz lány volt, tehát nem tudott mihez viszonyítani.

Sokszor új partnernél is zavarba jön az ember. Első alkalommal lazán lehet felsülés...

2012. febr. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt amúgy, hogy senki sem gondolta volna rólam :D így az első barátnőm sem, nem is mondtam el. Pár nappal az első szex után közöltem, kiakadt hogy nem voltam vele őszinte.. :S


19/f

2012. febr. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem mondtam el , egyszerűen nem éreztem szükségesnek.(19 éves voltam egyébként) Előtte már elég jól feloldódott a hangulat , volt egy kis iszogatás , meg vagy fél óra smárolás , majd az ágyban kötöttünk ki anélkül , hogy egy szót is szóltunk volna egymáshoz. A végén pedig nem az volt , hogy béna voltam , hanem , hogy jól csináltam.. nah ennyit erről , szerintem mindkettőnknek jobb volt így. Egyébként pont azt használtam ki én is , hogy szerintem nem gondolta volna rólam senki , hogy még nem voltam nővel , ezért nem is gondolták. Jah és szerintem lehet jól csinálni elsőre is ha elég érett és összeszedett vagy.


Sok sikert!


20/F

2012. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó, a lány hány éves volt és hanyadik partnere voltál?

egyéjszakás volt?

2012. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!