Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Csajok! Pattanásos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Csajok! Pattanásos vagy szőrős p*n? Más tipp szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Nos ,ha borotválom utána mindig kipattog, sok pici apró :/ Tudom,hogy sokaknak ilyen lesz,de ez nekem undi... Szőrősen zavar...

Gyantázni nem akarom elkezdeni, mert bőrbetegségem van és nem használhatók szereket, (nem fertőző vagy ilyesmi, mielőtt offolni akarnátok), epilátorozni nem akarom, állítólag nagyon fáj...

Olvastam már egy párszor,hogy valaki csak rövidre nyírja... Gondolkoztam ilyenen is...

Srácok titeket zavar,ha csak rövidre van nyírva?

S.O.S....



2012. febr. 5. 00:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem nem
2012. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát orális szexnél kicsit zavaró lehet, de végülis ha folyamatosan le van nyírva övidre nem hinném hogy zavarna, de ha borotválod és kipattog az elmúlik viszonylag hamar, nekem is pattogot régebben de most már nem 22F
2012. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 vnas00000 ***** válasza:
78%
igaziból k*rvára nem érdekelne XDD
2012. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok... Ez lemaradt... :/ Amúgy napokig ki van pattogva... Nem csak másnpapra és ezért zavar...
2012. febr. 5. 00:45
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
És mikor kipattog,olyan a hangja mint a készülő popcorn-nak?
2012. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
biztos lehet azzal a pattogással valamit csinálni esetleg börgyógyászhoz kellene fordulni vele
2012. febr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kipattog. és napokig olyan. és viszket, éget, ezért ki is sebesedik, ha elkaparom. én emiatt csak nagyon nagyon nagyon ritkán szoktam leborotválni.


figyelj, ha egy fiút zavar, ha csak rövidre van vágva, és tényleg ezzel foglalkozik szex közben, akkor az nem egészen akar neked örömöt okozni... én mondtam a barátomnak egy idő után, hogy figyelj, nekem nagyon kellemetlen, hogy borotválás után ilyen a bőröm. és ezért ezentúl csak rövidre vágom. és azt mondta, nem zavarja, nem ezzel fog közben foglalkozni, hanem azzal, hogy nekem örömöt okozzon.


én sem kértem soha, hogy borotválja le, és igen, egyszer egyszer belekerült egy szőrszál a számba, na bumm. túl lehet élni.

2012. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
fuu, nekem arcom, nyakam pattog ki brutálisan...DE, ha a szõr növés irányába húzom a borotvát, akkor alig, vagy egyáltalán nem pattog ki....hasonló a helyzet odalent is
2012. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
02:13: nem, nem hasonló a helyzet. nálam nem. ha direkt szőrnövekedés irányába húzom, akkor is kipattog, ugyanúgy. egyszerűen annyira érzékeny a bőröm. kenceficézni nem nagyon szabad magam, mert ekcémás vagyok, így semmilyen illatosított cuccot nem használhatok, ha meg valami gyógyszeres cuccot használnék, annak nyilván szar íze van, annak nemtom a barátom mennyire örülne :D
2012. febr. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyes emberek nem képesek felfogni, hogy ez a szőrtelenítés mizéria a nők egy részének baromira kellemetlen.

Én is ilyen vagyok. Borotvától kipattog, viszket, szúr, pattanásos lesz. Gyantával neki sem merek esni, mert már bikinivonalon is majd megőrülök a fájdalomtól. De már a lábamon meg a bikinivonalamon is szőrbenövéses és gyulladt lesz a gyantától is, szóval sok értelme annak sem lenne, ha rávenném magam.


Így hát inkább nem szőrtelenítem le teljesen és kész. Rövidre vágom. Esetleg nullás géppel leszedem, akkor csak nagyon rövid szőr marad rajta.


Hál' Istennek eddig minden barátom (bár csak kettő volt), meg tudta ezt érteni, és nem várta el, hogy szenvedjek vele.

Orálnál egyébként sem a szőrös részt szokás nyalni...

2012. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!