Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy fiú, akivel csak neten tudok beszélgetni, mert majdnem 300 km-re lakunk egymástól. Még sosem találkoztunk személyesen, de amit eddig sikerült megtudnom róla, az alapján nagyon szimpatikus lett. De itt van a gond, hogy annyira visszahúzódó, vagy félénk vagy nem is tudom mi lenne a legjobb jelző rá, hogy már kifogytam a kérdésekből. Ha kérdezem akkor azonnal válaszol, ritkán ő is kérdez, de már nem tudom mit kérdezzek, milyen témát hozzak fel neki. Először azt gondoltam azért nem ír magától többet, mert nem érdeklem, de azt tisztáztuk, hogy nem így van. Legalábbis úgy érzem tényleg. Ha közelebb laknánk én már biztos felhoztam volna hogy találkozzunk, de így... Vagy jobb lenne, ha nem is keresném, nem tudom...

Valaki tudna tanácsot adni???


2012. febr. 5. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért a 300 km sok... ez még egy erős kapcsolatot is kikezdene.
2012. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem feltétlenül kapcsolatot szeretnék vele, ha "csak" barátság lenne, az is jó. Lehet kicsit fura ezt így kimondani.
2012. febr. 5. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok legalább egyszer találkozni, hogy megtudjátok milyen a másik?:)
2012. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne alegjobb, ha legalább egyszer találkoznátok, hogy úgy is megismerjétek egymást, meglássátok hogy jöttök ki úgy. Hány éves vagy amügy?
2012. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg azt is nekem kellene megkérdeznem...de lehet tényleg az lenne a jó, ha csak egyszer is találkoznánk.


23 vagyok

2012. febr. 5. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, biztos kíváncsi ő is.:)
2012. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos kezembe vettem az irányítást :)
2012. febr. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!