Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

/Anita_'94/ kérdése:

Melegfront van ma?

Figyelt kérdés
Mi ez a szokatlanul nagy propaganda, a homoszexualitás népszerűsítésére? Kamu kérdések mögé bújtatva, reggel óta megy a kampány...
2012. febr. 5. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
elég baj ez...
2012. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt hidegfront van, de te tudod..
2012. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Tudod ez egy olyan dolog, hogy mindenki maga dönti el, hogy melyik nemhez vonzódik. Ezt nem kell sem kampányolni sem tüntetni ellene.
2012. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Már bocs, de tudnál példákat mondani ezekre a "kamu" kérdésekre? És egyáltalán, hogy lehet a homoszexualitást népszerűsíteni? Valaki vagy az, vagy nem az. Senki nem lesz attól meleg, hogy ilyen témájú kérdést olvas az oldalon.
2012. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Egyet értek, ma tényleg sok ilyen kérdés volot, ha kamuk ha nem. Jobban örülnék, ha kamu kérdédek lennének, de elszomoritó de nem. semmi bajom a melegekkel, de nem nem hiszem hogy valaki igy születik, a mi társadalmunkban , nem elfogadott, és egyik meleg sem azt sajátitotta el a szocializáció során. Nekem ez meg gyözödésem
2012. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te hol laksz, de mifelénk itt Pesten kifejezetten hideg van.
2012. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég!


"homoszexualitás népszerűsítésére"?


szerinted majd pont attól lesz meleg valaki h elolvas egy meleg témájú kérdést?

aki eddig heteró volt,az elolvas egy ilyen kérdést,és hopp

a kukacot fogja szeretni? :DDDD

szerintem ezek nem kamu kérdések,arra nem gondoltál hogy valszeg ezek az emberek tényleg melegek,vagy te honnan veszed h kamu kérdések?

ismered őket?

félre értés ne essék,én lány vagyok,csak szerintem ez hülyeség,ez olyan mintha valaki attól lenne pedó,hogy elolvas egy pedofilról szóló cikket,vagy azért lesz vega,mert elolvasott egy kérdést,amit egy vegetáriánus írt

ha valaki nem vevő a melegségre,akkor egy kérdés miatt nem fog megváltozni szerintem a véleménye

2012. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy kérdéstől nyilván kevesen lesznek azok, de nem csak egy kérdésről van szó. Egy tizenévest rengeteg irányból ér támadás etéren. A tévéből, az internetről, de még a színházakból is árad a homoszexualitás népszerüsítése. És elég, ha csak a divatállapotokat nézzük. Minél búzábbnak tűnik valaki, annál menőbbnek van beállítva. Ha egy fiatalt elcsábít pl az ''emo'' stílus, már csak egy lépésre van a homárságtól. Kap még egy-két kamukérdést válaszostul és már írja is ki a magáét. Ugye nem gáz egymásnak kiverni? Vagy valami hasonlót...
2012. febr. 6. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:
És "A nap homofób összeesküvés-elmélete" cím nyertese...
2012. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A divat nem újkeletű sajnos, s nem korlátozódik a GYK-ra.

[link]

2012. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!