Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már tegnap is melegfront volt?

Már tegnap is melegfront volt?

Figyelt kérdés
A babám tegnap és ma is nagyon nyűgös, ha ébren van, szinte végig csak sír, úgyhogy vagy etetem, vagy altatom inkább. Aludni is többet alszik, mint máskor, álomból viszont szintén csak sírva ébred, ami nem jellemző rá. Ez a melegfronttól lehet vagy csak ilyenje van?
2011. jan. 7. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már hétfőtől érzem, szóval lehet.
2011. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam egész éjjel aludni szokott, mint a bunda. Most éjjel meg 2x is be kellett hozzá mennem. Napközben is nyűgösködik. Úúúúútálja a melegfrontot. (Bezzeg ha hidegfront jön, alszik mint a mormota.)

Én tegnap reggel úgy ébredtem, hogy majd leszakadtak a térdeim, pedig nem szokott ilyen lenni. Szóval simán lehet. Megterhelő ám mindenki szervezetére nézve a pár napon belüli magas hőmérséklet-különbség.

2011. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! Én ellenőrzöm a neten, és mindig bejön. 3hónapos kislányom egy kis időjós :) ilyenkor nyűgis, észre lehet venni. Hidegfrontkor, esős időben, nagy havazásokkor ő is mormotás :)Ők nagyon megérzik.
2011. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két-három ébredés helyett hatszor kelt a lányom éjjel. Alig tudtam visszaaltatni.
2011. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!