Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok jó szövegeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok jó szövegeket, amelyek viccesek, de nem sértőek a lányokra nézve?! 18F

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Szia cica, van gazdád?
2012. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szia, olyan gyökér vagyok, hogy a neten kerestem volna csajozós szöveget, de nem találtam... szóval megadod a számod?
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Helo kedves, nem vagy nedves?
2012. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőő nagyon jóóó!!Ügyi vaagy!! :D
2012. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

normális válaszokat, ne lázadjatok szüzek!!!

köszönöm.

2012. febr. 5. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Hazakísérlek, megtartasz?
2012. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

hát én szép csendesen azt ajánlom hogy a vicces szövegeket ne a lánynak szegezd, hanem amikor biztos vagy abban hogy ő is hallja, akkor másnak.


pl bulin zenésznek -> kiborul a bili, ha debil a buli, vili?

- Én nem vagyok homokos, bizonyitsam?


esetleg


- Remélem tudsz szépen rajzolni merta cerkám már áll

- Milyen hangszeren játszol? - --- Furulyán? (troll face közben)

- Ma este nekem ingyenes a sztriptizbár, mégis veled vagyok, blabla bla

na jó ezeket most találtam csak ki, de az igazi aranyköpéseket NEM lehet előre megirni, nem igaz?

2012. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
ezek nagyon kis éretlen csajoknak jöhetnek be , és elégé gyerekesen és pofátlanul hangzik egy pasitól szerintem többre mész másféle viccekel , nekem az jöt be hogy a társaságban ki cikiztem valakit persze finoman
2012. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
,, Tudod, hol lenne az emberiség nélkületek, nők nélkül? Még mindig a paradicsomban."
2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj de bírom az ilyen pasikat ááá az ilyenek tiszta nyomorékok nulla személyiséggel és stílussal . Ha duma kell ahhoz hogy csajozzál akkor inkább ne csináld !
2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!