Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körkérdés: szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körkérdés: szerintetek a három szélsőségből melyik a legrosszabb pasi-típus?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS! A leírás csak a szélsőségekre vonatkoznak. Tény viszont hogy mérsékeltebben mindegyik típus létezik.


1. A stréber: okos és valamennyire intellektuális, de zárkózott és teljesen "divattalan", a megjelenésében legkevésbé sem figyelve arra hogy esetleg tetsszen valakinek.


2. A kocka: otthon van a netes dolgok világában (jobb esetben), de teljesen szűklátókörű, és ronda - lányokkal való beszélgetésre ritkán alkalmas.


3. A party-patkány: a leggyakoribb; ott van mindenhol, a társaság lelke, divatos, csajozógép, cserébe viszont teljesen értékelen, külsőre mint egy bazári majom, nagyképű, műmájer és még a csajokat is lenézi.


Szerintem a kocka a rosszabb, mert a stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, akinek vannak barátai, meg tud szórakozni (kulturált kereteken belül), de a kocka már megszokta, hogy olyan lányokra recskázik, akiknek .JPG-re végződik a nevük; meg a strébernek rengeteg szabadideje van, amiben művelődik valószínűleg - a kockának is, de mindet gép előtt tölti, haszontalanul, azaz elhülyül.


A party-patkányok pedig számomra nem emberek, a legvisszataszítóbb embertípus amelyikkel valaha dolgom volt. Még a cigányoknál is rosszabbak.


Mi a ti véleményetek? Írjatok nemet is!


2012. jan. 22. 23:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

3. a legrosszabb


de ha már írtad hogy 'stréberből egy tapasztaltabb csaj még faraghat egy "normális" embert, ' ez mindegyikre igaz... de akkor is a 3.

2012. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Kis javítás kocka lehet az is aki csak a wowot tudja elidítani, és nem ért az infóhoz.
2012. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
2-es és 3-as. Számomra egyformán ,,rosszak", ha lehet így nevezni. 20/L
2012. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
2, de a legrosszabb a felsorolásban, hogy szűklátókörű és ez szerintem nem sok kockára igaz attól még, hogy szeret játszani meg netezni.
2012. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

23:36 azért nehezen lehet őket egy lapra venni, mivel ha vehetjük úgy, ők ősellenségek. :D


Tudom, vannak kocka hajlamain és az ilyen emberek szarba se vesznek miatta.

2012. jan. 22. 23:37
 6/34 anonim ***** válasza:

Szerintem a kocka a legrosszabb... Ugyanis teljesen antiszoc. képtelen a kommunikációra, kivéve, ha megtanulja, de ez sem a kamaszkorban fog megtörténni, hanem olyan 24-25 évesen


a stréber hát... levezetem neki a változások fontosságát és sikeresen megváltoztatom. talán még kiderül, hogy nagyon jó test van és még helyes is


party-patkány: lehetnek normális emberek, de haveri szintél nem szabad jobban mélyíteni a kapcsolatot. jól jönnek, ha esetleg túl sok szexuális vágyad lenne, hisz ők a bulira, piára és szexre buknak. itasd le és már jöhet a menet. de tudod mikor benő a fejük lágya egész értelmes és komoly emberek lesznek

L/19

2012. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2.
2012. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
22:36-os vagyok: Nekem egyforma rossz mindkettő, hiába más-más. Ha nagyon választ akarsz, akkor talán a 3-ast mondanám, arra több negatívumot tudok személy szerint felsorolni. Persze szigorúan szem előtt tartva, hogy ezek szélsőségek.
2012. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Macs1209 ***** válasza:
.JPG ódivatú, a modern kockák .MKV-ra buknak :)
2012. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Party PATKANY:)
2012. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!