Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kétszínűsködnek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mountain kérdése:

Miért kétszínűsködnek a nők a korkülönbség témában?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe ez a kérdés,mert ahogy itt leszállt az este sok minden eszembe jutott,és nagyon nehéz egyedül,főleg esténként,és pont olvastam valakinek a kérdését,amiben azt kérdezte a nőktől,hogy ki melyik hírességgel szexelne. Ilyenkor miért nem számít hogy mennyi idősek ezek az urak? Páran igen csak a 40-felett járnak, és 18-25-évesek írtak.

Vagy csak a sima dolgozó férfiaknál számít,a hírességeknél nem? Ilyenkor miért nem jön elő a korkülönbség mizériája azoknak,akik egyébként 10-év korkülönbségtől már vitus táncot kapnak,és szörnyülködnek? Ez nem kétszínűség egy kicsit? Tudjátok ezzel mit fejeznek ki felénk,egyszerű férfiak felé? Azt hogy van felsőbbrendű, és alsóbb rendű férfi. A felsőbb rendűeknél nem számít a kor csak az alsóbb rendűeknél.


2012. febr. 5. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert menők, mert nehéz őket megkapni, és utána eldicsekedhetem, hogy XY d*gtam.
2012. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:

Ez olyan, hogy hiába nézel ki úgy, mint stallone, ha nem vagy stallone, nem érdekled :D


Persze, ez kétszínűség lehet, de ugyanakkor mennyi az

esélye, hogy ha rávágta, hogy persze, akkor "brad pitt"

ott terem és menten magáévá teszi.


Ábrádozzanak csak :)

2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert azok a színészek és zenészek (Brad Pitt) jól néznek ki, és jól tartják magukat, olykor még 50 éven felül is. De ha csak így látatlanban kérdezik akkor nekem se kell egy 40éves pasi, mert többségük már idősödik, elhanyagolja magát, és nem fiatalos a gondolkodása sem (tisztelet a kivételnek)

Ja igen, és ha sok filmet láttunk tőle, akkor már olyannak is hisszük mint a szerepei.

2012. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor erre,Kedves előző mondok valamit. Egész eddigi életemben sportoltam. Ma is minden héten négyszer ott vagyok a kondi terembe. Ott én láttam,olyan 60-évest,aki közeléből a 20-évesek szégyenkezve sündörögtek el. Bevallom én is az élet koromat,bár ezzel leleplezem magam,mert ezek után nem mondhatok majd kevesebbet,de egye penész: 41-vagyok,és ha valaki látná a képeimet,igen elcsodálkozna azt gondolom. Nem. Nem kigyúrt vagyok,hanem sportos,egyenes test tartással,sportos izomzattal.

Ma is azt merem mondani bármelyik cigiző,bulizó,a számító gép előtt órákat tespedő 20-évesnek,hogy na barátom! Gyere le a terembe,aztán csináljunk egy erőnléti felmérést!

Csináld azt amit én,ha elfáradsz haza mehetsz. Nem tudom mi lenne az eredmény,ki adná fel előbb,pedig ők olyan nagyra vannak a 20-évükkel,én meg csak egy vén majom vagyok,mint azt az itteni írásokban sokan elmondják a korosztályomról. Már régen a képükbe vágtam volna a fényképeim,csak tudnám hogy kell felrakni.

Tele van a bugyrom azzal, hogy a chat oldalakon állandóan hazudnom kell a koromat illetően,mert különben nem beszélgetne velem senki. Szívesen bevallanám,ha át tudnának látni azon hogy ez csak egy szám. A 40-feletti élet kor nem takar feltétlenül egy megroggyant embert.

2012. febr. 6. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

41 éves vagy. Az apám lehetnél, 19 éves vagyok.

Én személy szerint nem tudnék egy ennyi idős férfira ÚGY tekinteni.

Nem a 18-25 éves korosztályt kellene megcélozni.

De miért akarsz ennyire fiatalt barátnőt?

2012. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam,hogy milyen korút szeretnék. A kérdésem sem erre vonatkozott. Nem párkapcsolatkoról írtam konkrétan,hanem a fiatalabbak hozzá állásáról. Mellesleg te sem leszel ám mindig ennyi idős.
2012. febr. 8. 08:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Még csak annyit,hogy de azért ha valami híresség lennék,azért már máshogy állnál a kérdéshez nem? Kicsit mikor érted mennék a BMW X 6-al,aztán elvinnélek 1-wellnes hétvégére valami 5-csillagos szállodába,vacsoráznánk egy kis rákot,ezt azt a csili- vili étterembe,meg hoznám a 100-szál vörös rózsát,mindjárt más lenne a leányzó fekvése,igaz? Nem nagyon számítana mennyi vagyok. Mindjárt én lennék a kedves,sármos,érett férfi.
2012. febr. 8. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!