Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

sziasztok!

17 éves fiú vagyok és kezdek kicsit aggódni hogy még nem csókolóztam. Egyrészt azért mert félek hogy elhúzodik még pár évig talán örökre és bánni fogom az egészet, másrészt meg már ilyen korban a lányok elvárják szerintem hogy valaki jól csókoljon.

Viszont bennem van azis hogy még ne, mert nemakarom csak ugy "odadobni" valakinek ezt egy buli közepette egy ismeretlen csajnak :D hamár eddig késett a csók akkor jó lenne egy olyannal csinálni az elsőt aki szeret meg aki szeretek, csak akkor meg azvan bennem hogy szarúl csinálom meg hogy majd ezért fog szakítani. Szóval ez egy ilyen ördögi kör dolog :D


2012. febr. 5. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hagyd már... amikor én először csókolóztam a csaj egyből kérte a ,,repetát" mert olyan jól csináltam, zsigerből. Szal ne aggódj, jön majd magától (Y)
2012. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
amugy ja :DD de természetes h azal akarod akit szeretsz mond meg neki h még nem csokoloztál miután csokoloztatok:D és akkor sztm nem lesz baj
2012. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"Viszont bennem van azis hogy még ne, mert nemakarom csak ugy "odadobni" valakinek ezt egy buli közepette egy ismeretlen csajnak :D hamár eddig késett a csók akkor jó lenne egy olyannal csinálni az elsőt aki szeret meg aki szeretek"


b*zi vagy? Vagy csak simán h.ülye?

2012. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell aggódnod, igazad van abba, hogy nem akarod csak úgy "odadobni" (xd) valakinek.
2012. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én ugy hallottam hogy az első az 100% hogy rossz :D
2012. febr. 5. 21:11
 6/22 anonim ***** válasza:

Sosem lesz csajod emiatt az ördögi kör miatt.

Én ugyan így jártam, mint TE.

26/F

2012. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hogy az első csók szar? Ezt a baromságot ki mondta neked?
2012. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 29/F vagyok és még nem csókolóztam. Különösebben nem aggaszt, bár kettőnk közül akinek aggódnia kéne inkább én vagyok szerintem. :D
2012. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
itt olvastam gyakori kérdésen xd
2012. febr. 5. 21:15
 10/22 anonim ***** válasza:

Magától jön tuti, ha meg nem akkor puff neki.

Ha a csaj emiatt esetleg ott hagyna, akkor örülj neki, mert megmenekültél az évszázad legnagyobb rossz döntésétől, mert az a lány aki egy ilyen miatt ott hagy, arról sok jót ne mondhatok el.

Én se csókoltam még, mert én is úgy gondolom, hogy annak szeretném adni az első csókot, akit szívből szeretek. Lehet, hogy furcsa, de én is így vagyok ezzel. Szóval nem vagy egyedül.


17/F

2012. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!