Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki ha még 17 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha még 17 évesen nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
17/F
2012. jan. 23. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
senki nem kéri rajtad számon
2012. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. De gondolom 16évesen csókolóztál, csak ma töltötted be a 17-et. :D

Amúgy nem hiszem, amúgy én oviban csókolóztam, aztán utána csak 18évesen, amikor előszőr szexeltem.

25/F

2012. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele,hogy csak olyannal szeretnék csókolózni,aki iránt érzek is valamit..tehát akibe szerelmes vagyok...
2012. jan. 23. 14:43
 4/10 pqpqpq ***** válasza:
0%
idovel majd ki novod ezeket az erzeseket :)
2012. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem ciki még ha 30 vagy akor sem
2012. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, hogy nem növöd ki ezeket az érzéseket. 25/F. Alkalmi kapcsolat egy normálissal nem összehasonlítható. Persze előfordulhat ritka megcsalás, dehogy az állandó normális legyen az kizárt. Sok menőségből hirdeti, közben meg egy kis farok!
2012. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen vagy.

ha ilyen tipikus nyomi, aki unalmas, nem néz ki jól, stb., akkor nyilván azt mondanák az emberek, hogy na elég gáz.

viszont ha jófej vagy, kedves, jól nézel ki, akkor inkább az lenne a reakció, hogy de aranyos, stb.

ez persze nem feltétlenül jó hozzáállás, de én így gondolom.

2012. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,s teljesen normálisan gondolod,hogy azzal akit szeretsz,kevés ilyen ember vagy mint te,hogy 17évesen nem,s ezt megkell becsülni,szerintem te akevés de a norma pasik közé tartozol:) keress egy csajt akivel boldog lehetsz,s akkor vele:) L/14
2012. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Én úgy vagyok vele,hogy csak olyannal szeretnék csókolózni,aki iránt érzek is valamit..tehát akibe szerelmes vagyok..."

Olyan leszel mint sonata90:D 21 évesen is még azt várja hogy mikor repül a szájába a sült galamb.

Huszonévesen csók és szex nélkül... hát elég kiábrándító egy élet...

2012. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én sem csókolóztam még.:D

17/L

2012. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!