Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jönnek be az emosok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jönnek be az emosok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emosoknak.
2012. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az emós lányok, de ne öljék meg magukat azért.
2012. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is.. elvagyok egy fiúval és ő emó,de engem nem érdekel.. :)
2012. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Martin84 válasza:
Engem érdekel, hogy megdugjak egy emos fiút! Csak kíváncsiságból, mert érdekes.
2012. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az emosok nem, de az otakuk igen, és ezt a kettőt szeretik keverni...
2012. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A magyar emberek 90% sztem azt se tudja mi az az otaku és nem is hasonlítanak az emokra mellesleg. Mivel az emo divat irányzat az otaku meg rajongás tehát nem azzal fog törődni hogy milyen a haja, hanem hogy melyik animét nézzen meg legközelebb.

Egyébként nyilván, hogy az emok a tiniknek jönnek be, azon belül is kinek mi. Mindenkinek meg van az ideálja. Az emberek többsége 18 éves korára kinövi (vagy előbb) Tehát az az alatti életkorra jellemző

2012. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva írtam, az otaku dolgot. Egyedül a hajam volt megcsinálva animésre, és rögtön megkaptam, hogy emos b.zi vagyok...
2012. febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senkinek.

Maximum a 14 év körüli tinip*icsáknak...

2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hachi ^^ válasza:
bocsi hogy ilyenkor írok most találtam ezt a kérdést ^^. Hát szerintem én leszek a legpozitívabb az emo nem egy divat irányzat az emo az emotional szóból származik,mely érzelmet jelent zenében hardcore punk rock egyik ágazata(keveréke),de mivel külőnbözik a rock-tól elkülőnítik,a stilusuk eléggé más de zenében vannak közös pontok az emo fiúk mostanában csak divat emosok vannak ezeket Teenagerek nevezik akik egy stilus irányzatot akarnak követni : általában ők a legfeltűnőbbek és általában ők vágdosák magukat meg ilyenek az emokat nem kell elíténi ahogy a rockereket sem én magam rocker vagyok kicsit emos ezt az irányzatot követem mióta eszemet tudom bátyám egy bandában játszott szóval ez is befolyásolt én nem kamuból vagyok emo-rocker ja és szerintem vannak helyes emo pasik de vannak undórítoak akik túlzásba estek de vannak azért jó csávok is xD :3 ^bocsi a sok szövegért :))))
2012. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!