Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért jönnek be a zenészek? F/15

Figyelt kérdés
szóval megismerkedek egy lánnyal és elmondom, hogy basszusgitározom zongorázom gitározom és szaxofonozom és rögtön elkezd "nyomulni". Ez kb. mindig így van és engem nagyon zavar.
2012. jan. 29. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ne mond el. Nem muszáj dicsekedni

Am nekem abszolút nem lesz tobb attól egy pasi h zenél.

2012. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak ha szóba kerül. nem vagyok felvágós
2012. jan. 29. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én párom dobos,és rá is nyomulnak a csajok.
2012. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, nekem pl. egyáltalán nem jönnek be. Ezek a "puhakezű" fiúk sohasem voltak az eseteim igazán, inkább a rendőrök, katonák, munkások, akik férfias munkákat végeznek... :-)

Gondolom, mert romantikus, menő.. ilyesmire tudok gondolni.

2012. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert imádom a zenét!! Ezért alapból jó pont, de ha elkötelezett vagy az irányba, igazából akkor számít csak. Részemről ennyi.
2012. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem pontosan, általába ezek a festett köcsögök jönnek be ÉS ez azért mert van egy zene akit egy noname írt, és nem őt istenítik hanem azt aki elénekli, ugyan ezek a színészek... nem az ember hanem a szerepe a jó... én az ilyenek nagyon de lenézem....
2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne minden zenésznek puhánynak lennie?Én magas szinten csellózom,viszont edzőterembe járok,és küzdősportot is űzök.
2012. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!