Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Bugyiban és melltartóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bugyiban és melltartóban szégyenlősebbek vagytok, mint bikiniben?

Figyelt kérdés
Miért? Nem ugyanaz a kettő?
2012. febr. 6. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
én spec bikiniben ugyanolyan szégyenlős vagyok mint melltartóban és bugyiban... :D
2012. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy ugyan úgy néznek ki, de számomra teljesen eltérő a "jelentésük" Bikiniben fürdök, megmutatom (ha lenne) másoknak a jó alakom (önbizalom tréning :D)

A fehérnemű meg olyan, amit csak akkor lásson valaki, ha le is veszi rólam (na jó ez nem érvényes a kollégium szobákra ahol 2 lánnyal lakok együtt :D) Szóval míg a bikiniről a szórakozás jut eszembe egy strandon, addig a fehérneműről a szex, és az csak a páromra vonatkozik. Bár gondolom sokan elég elvontnak fogják tartani a felfogásom

2012. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 /Anita_'94/ ***** válasza:
88%
Hát nem épp ugyanaz. A szegyenlősség is helyzetfüggő. Strandon, öltözőben, otthon nem vagyok szégyenlős. Orvosnál pl picit az vagyok, meg oda mégsem mehetek már fürdőruciban. Szal szerintem a bikini pont eltakarja, amit el kell, a bugyi+melltartó meg pont kiemeli, amit eltakar. Bár ez így hülyén hangzik, de gondolom, érted :)
2012. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

bugyi-melltartóban csak az lát, aki akarom, h lásson, előtte nem vok szégyenlős


bikiniben sem, mivel strandon mki abban van...

2012. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan, ahogy leírtad!

Nem tudom, a fehérnemű valahogy más... De ez csak megszokás. Te sem eszel tengerimalacot, de a sima malacot felfalod. Ez ilyesmi.

2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok szégyellősebb.Volt hogy mikor nyaralni voltam és véletlen nem vittem strandra fürdőruhát bugyiban fürödtem.
2012. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Bugyiban, és melltartóban fürödtél egész idő alatt? Milyen színű volt? Mert ha fehér, akkor gondolom, hogy nedvesen átláttszott.

Üdv.

Edit

2012. febr. 10. 10:05
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Van olyan fehérneműm amit nem tennék közszemlére (vagy amiatt mert erotikus, vagy amiatt mert a "futottak még kategória").

Alap fehérneműben nem vagyok szégynelősebb mint bikiniben.

2012. febr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Én csak akkor nem vagyok szégyenlős, ha nem lát senki. Amúgy bikiniben is ugyanolyan szégyenlős, vagyis inkább félős vagyok, mint fehérneműben. Részben azért, mert nem vagyok magammal megelégedve, részben azért, mert amúgy is szociálisan fejletlen vagyok. :( De ha pl. lenne barátom, akkor vele biztos fel tudnék oldódni egy kicsit.
2014. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Igazából nekem közönségfüggő is. Nyilván ha egy fehérnemű csak egy bizonyos pasi miatt van rajtam, akkor nem mutogatnám magam akárkinek, de ha egy egyszerű, teljesen mindennapi fehérneműről van szó, akkor azok előtt, akik már láttak vagy még láthatnak fürdőruhában, ugyanannyira vagyok szégyellős, mint bikiniben. Ilyenkor gond nélkül cserélek pólót, öltözök át akár fiúk előtt is. Hosszabb távon persze nem rohangálnék senki előtt fehérneműben, de rövidebb idők miatt nem nagyon zavartatom magam.
2014. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!