Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Bugyiban és melltartóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bugyiban és melltartóban szégyenlősebbek vagytok, mint bikiniben?

Figyelt kérdés
Miért? Nem ugyanaz a kettő?
2012. febr. 6. 08:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy csaj osztálytársam, aki random Balaton-parti röplabdázás alatt a játék hevében úgy gondolta, hogy felül bikinifelsőre vetkőzik. Na most benézte, mert valójában sima fehérnemű volt rajta, csak valahogy másként emlékezett a dologra. Két másodperc hatásszünet, aztán ment tovább a játék.
2014. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
17%
15 éves lányként válaszolok. Nem vagyok szégyenlős, a barátnőm szülei előtt csipkés melltartoba rohangáltam. Boltban is simán próbálok ruhát nem próbafulkebe is.
2015. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól néznék ki, biztos máshogy gondolnám, de én bikiniben se érzem nagyobb biztonságban magam, hiába vagyok körülvéve félmeztelen emberekkel... :D
2015. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Azért függ attól a fehérneműtől is meg a helyzettől is. A strandon mindenki fürdőruhákban van, bikini, fürdőnadrág stb. Ott ez elfogadott. Albiban sem gáz lakótárs előtt, akár ellenkező nemű előtt sétálni fehérneműben, ami takar annyit, mint egy bikini és mondjuk alvós.


De azért szexi tangában meg csipkés mutogatósban...?

2016. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
13-assal értek egyet. Ha jó alakom és mellem lenne,akkor nem zavarna se a fehérneműben sem a bikiniben való megjelenés. Inkább nem megyek strandra,és a pasik előtt is szégyenlős vagyok.
2016. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Itt a kimerítő válasz.


https://www.youtube.com/watch?v=Ojt54yuz1SU&t=219s


Légyszi ne emeld ki többet! :)

2017. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Én simán futkosok bikiniben, kivéve ha az alakom valamely része miatt aggódok. Fehérneműben feszélyezve érzem magam, kivéve a barátom előtt.
2017. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Megnéztem azt a videot ő a 3adik nem??
2017. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2012 óta sokat változott a világ, most már simán mutogatják magukat a nők fehérneműben is.
2017. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Egyikben sem mutatkozok mások előtt. Mondjuk melltartót nem is hordok, mert nincs mellem. Strandra meg nem járok, mert hányinger, ahogy kinézek.

Amúgy nem vagyok szégyenlős, csak nem mutogatom, ami nem mutogatni való. Sötetben zuhanyzom, hogy magamat se kelljen látni.

2017. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!