Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok mit jelent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mit jelent az aranyos kifejezés?

Figyelt kérdés
Egy srác a képem alapján mondta ezt, de ez az a kategória, hogy helyes vagy, de nem vagy az esetem vagy mégis mi?
2011. dec. 31. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aranyos egy kisálatt, vagy egy kisgyerek, nőkre én nem használom :)
2011. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, ettől is okosabb lettem :)
2011. dec. 31. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelenti, hogy barátságos, kedves első ránézésre és hogy akár tetszhet is.
2011. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Általában ez sablonszöveg, szóval nem kell nagy fontosságot tulajdonítani neki. Akik, csak ennyit írnak, hogy szexi, aranyos, szép, lúzerek, akik így akarnak bókolni és felszedni.
2011. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem nála is valami hasonlót jelent :)
2011. dec. 31. 15:38
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint nem a felszedésre, hanem hogy komolyabban is érdeklődne
2011. dec. 31. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Lehet, hogy hasonlót jelent, de azért még ne bízd el magad, mivel ez csak egy bók, tehát én is mondom sok lányról(esetleg lánynak), hogy aranyos de ez azért nem biztos, hogy azt jelenti, hogy járni is akar veled, vagy hasonló, hanem hogy szimpatikus vagy neki, de azért sok szerencsét!

2011. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet h tetszel neki, lehet h nem. Csak nálatok lányoknál jelenti azt, h nem.
2011. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy "aranyos" - ez egy tök pozitív jelző, de az hogy helyes? csajra lehet ilyet mondani, hogy helyes? na ez jelenti azt, hogy valamilyen szinten jól nézel ki, de k*rvára nem vagy az esetem!


21/F

2011. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is, fiú nem mondja lányra, hogy helyes. Azt fiúkra szokták mondani nők. De ez valami b_zi lehet. Majd rájön pár év múlva, hogy nincs olyan, hogy esetem.
2011. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!