Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami? Miért ilyen megint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami? Miért ilyen megint?

Figyelt kérdés
2,5 :D hónappal ezelőtt bejelölte egy fiút fbn,mert megtetszett erre rámirt,mert én is megtetszettem neki..xD sokat beszélgettünk,,január elején 1x taliztunk.. tök jól elvoltunk,de én nem hittem,hogy össze jöhetünk az elején,ő pedig akkor hitte azt.Az a baj,hogy ő emó,én pedig diszkós/bulizós lány vagyok és nem illünk össze.. vagyis jól elvagyunk van téma,de ez a zene téma,a nem egy.. :/ na elvoltunk,de közölte 3 héttel ezelőtt,hogy csak barátok,mert nagyon nem illünk össze.. ekkor nem is beszéltünk sokat.Olyan fajta,hogy beszól ha nem tetszik neki valami,és kioktat,ezért nagyon sokszor veszekedtünk is..haverjai azt mondták neki,hogy hülye ha nem jön velem össze,erre ő csak annyit mondod hogy lehet igazuk van.. egy csaj bekevert úgy rendesen,hazudozott és ez miatt össze vesztem vele és 1 hétig nem beszéltem,erre pénteken rámirt és totál nyomulós volt,meg lájkolt,tettem fel új képet irta h kib*szott édes vagyok rajta,meg,hogy mikor talizunk.. meg volt ilyen lájkos cucc,és arra irtam hogy csók:nem tennéd és akkor irta,hogy honnan tudod? mondom tudom ész kész.. és akkor irta,hogy meg ne lepődjek ha talizunk.. és most tök jól elvagyunk téma van bőven zene téren:rappet hallgat amit én is.. lehet valami? nekem nagyon fura,hogy nyomulós.. 15/L
2012. febr. 6. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
meg mikor megbeszéltük,hogy barátok akkor nem irt :* jelet cheten mikor köszönt el,most pedig folyton..
2012. febr. 6. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem, olyan furák a szemei.
2012. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezer bocsánat ezt nem ide akartam és nem tudom kitörölni.
2012. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelmesen ha lehet. -.-
2012. febr. 6. 20:11
 5/7 A kérdező kommentje:
ja. akkor elvan nézve :D
2012. febr. 6. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
WTF?? Röhej, hogy mindenki ennyire facebook-buz* lett és ott éli az életét.
2012. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez van.
2012. febr. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!