Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam Neki? Vagy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam Neki? Vagy akkor megint elveszteném?

Figyelt kérdés
Kisfiam apjával külön mentünk még amikor terhes voltam. Elég sokat veszekedtünk a 9hónap alatt. Egy éves múlt a kisfiúnk, amikor dns vizsgálattal bebizonyítottam, hogy az övé a gyerek. Utána minden megváltozott. Egyik nap beállított, hogy akar. Lefeküdtünk. De neki van barátnője, ugyhogy megbeszéltük, nm mondjuk el senkinek. Azóta ez megy. Viszont mondott már olyat, hogy szeret. És már nem feltétlen akar szexet, elég neki az is, ha együtt alszunk. És az sem érdekelné, ha a családom megtudná. Én viszont újra belezugtam, és nem tudom, hogy elmondjam-e neki, vagy avval csak elveszteném?! Lehet érez irántam valamit?
2012. jan. 1. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, ez vagy kamu, vagy nagyon buta vagy.
2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy bizonytalan pasi az exed, és te pontosan az vagy, aki neki kell. Egy baba, amivel kedvére játszhat. Ne vedd sértésnek.
2012. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!