Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás? Mi is ez pontosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás? Mi is ez pontosan?

Figyelt kérdés
kicsit összezavarodtam, az számít megcsalásnak ha tegyük fel van egy fiú meg egy lány és például a fiú elmegy egy buliba és ott van egy másik lány akivel együtt tölti az éjszakát de nem szerelmes belé és nem mondta el a barátnőjének hanem úgy tesz mintha nem történne semmi vagy az számít megcsalásnak hogy egy fiúnak(vagy éppen fordítva) van barátnője de időközben beleszeret egy másik lányba és otthagyja a barátnőjét a másik lányért... o.O" vagy mind a kettő az??
2012. febr. 6. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Megcsalás, ha fizikai kontaktust építesz ki egy másik emberrel.

A kapcsolat vége, ha beleszeretsz egy másik emberrel. Ott már mindegy, hogy megcsalás vagy sem. Onnantól a másik érdekel és vége az egésznek.

2012. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*beleszeretsz egy másik emberbe
2012. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egy csók is megcsalásnak számítana. Ha már vagyok én, mint barátnő, és szeretjük egymást, akkor ne akarjon semmit a párom más lányoktól. Nem tudom mit tennék ilyen esetben - ha kiderülne egyáltalán - de tuti mindketten megemlegetnék.. :/ 22L
2012. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mus musculus ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Megcsalni csak tettekkel lehet valakit, viszont ha már a gondolatok is tévúton járnak, akkor oly mindegy.
2012. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.angel ***** válasza:

Szerintem meg NEM csak fizikai kontaktus lehet megcsalás. Hanem, ha már a pár egyik tagja másba szerelmes, de nem hagyja ott a másikat, vagy ábrándozik más emberekről, stb.

De mindenkinek más a megcsalás...

2012. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki már mást kíván, már félre akar lépni, akkor az már megcsalás. De ezt csak a megcsalni készülő tudja. Tehát egyszerűbb a fizikai dolgok irányából megközelíteni. (A betegesen féltékenyek már egy tekintetből "tudják", hogy mire készül a párjuk.)
2012. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!