Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy rettenetes ember vagyok és nagyon sok a rossz bennem.

Egész középsuliban végig utáltak, és sokszor ez történik most is amikor megismerek valaki újat. Ezért sokszor félek megmutatni a valómat, mert az elborzasztana mindenkit.

Túl sok bennem a negatív tulajdonság és sokszor emberekkel képtelen vagyok bánni. Sokszor úgy érzem jobb lenne a világnak nélkülem.

Nem nehéz belátni hogy ezek mellett így elég nehéz csajozni. Csak eddig olyan nőt nem láttam akinek igazán kellettem volna.

Mégis mit tegyek, van még remény?


22/F


2012. febr. 6. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Például a sok rizsát hanyagolva leírnád, hogy mi az a konkrét "sok szar"?

Így azt mondanám látatlanban, hogy golyó a tarkóba.

2012. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem pont az ellenkezője lehetsz. Túl jó vagy és a jók mindig szenvednek...:/ Tapasztalatból mondom.
2012. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mus musculus ***** válasza:
Részletesebben.
2012. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 B.angel ***** válasza:

Középsuloban??? Ó engem általánosban is. Aztán szép lassan beláttam, hogy miért nem szerettek sehol. Mindig megmondtam az igazat, sose álltam be közéjük, hogy másokat bántsak és különben is mindig érettebb voltam a koromnál, szóval... Mostmár belátom, hogy nem irigység volt ez tőlük.

Nálad se lehet másképp!

Megértelek, nekem is nehezemre esik a mai napig bánni az emberekkel. Ez meg, hogy a világnak jobb lenne nélkülem... még mindig úgy érzem. Néha. De a barátaim melettem állnak és fogd fel te is így! Vannak barátaid biztosan... és családod! Ők hiányolnának.

22 évesen különben is van időd.

2012. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok szar: antiszociális viselkedés, bunkóság, harag, gyűlölet.
2012. febr. 6. 22:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, vannak barátaim, de talán csak egy, aki valóban megért.
2012. febr. 6. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:

"Only the good die young, all the evil seems to life forever..."


Khhm... Igen, én is rossznak éreztem magam hasonlók miatt. Úgy érzem magam, mint egy földönkívüli, mert a sok ember olyan dolgokat tart "normálisnak", amit én egyszerűen nem tudok tolerálni. Olyan viselkedést látok magam körül, amellyel nem tudok azonosulni. Nem vagyunk mi rosszak, csak egyszerűen mások (nem olyan értelemben, amivé a melegek tették ezt a kifejezést). Fogadd el ezt és szeresd magad. Biztos van benned sok jó tulajdonság is.

2012. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dögi ***** válasza:
Ameddig nem lopsz/csalsz/ölsz/erőszakolsz/rabolsz/ , addig nem vagy annyira rossz ember amennyire képzeled.
2012. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ilyen hajlamaim nincsenek. Csak képtelen vagyok kijönni másokkal, púp mindenki hátán. Úgyhogy az egyetlen, akit meg tudnék ölni, az én vagyok.
2012. febr. 6. 23:02
 10/11 Dögi ***** válasza:
Jártam már hasonló cipőben, de a haragból erőt lehet meríteni.
2012. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!