Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a mai világban az ember teljesen önmaga legyen?

Figyelt kérdés
Tisztába vagyok azzal, hogy jófiúnak születtem...de szeretnék önmagam maradni, nem magamra eröltetni beszédességet, jópofiságot stb. csak azért hogy sikert érjek el embereknél(tudok mindez lenni, ami menő de eröltetett).Viszont hogyha önmagamat adom, akkor folyton kemény kritikák érnek, igaz inkább idegenektől de naponta...Az "álarccal" viszont minden ok.Ki hogyan éli ezt meg?Meddig lehet ezt birni...
2011. máj. 26. 23:58
 1/5 BlackSword ***** válasza:
2011. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Rengeteg a bóvli, műanyag szemét

Átverik a trendi ostobák fejét

Zsarnokok nyernek egyre több teret,

Népbutítóké túl sok főszerep"


Köszi.Tetszik.Igy érzek én is.Ha önmagam vagyok nap mint nap megkapom a fejmosást, tudom nem kéne zavarjon mit mondanak utcán, de mégis sok embertől hallom, hogy velük ilyen nem történik(csak velem?).

Nem tudom miért kapok ennyi figyelmet idegenektől,belépek valahova bámulnak, utcán is megesik...pedig tényleg nem bánnám ha elvegyülnék a tömegben és békénhagynának.Teljesen átlagosnak tartom magam, igaz jóképünek tartanak, de valamiért mindig felfigyel rám más faszi (én is srác vagyok) és jól végigmér és aztán mond egy jó velős véleményt...NEM TUDOM MIT TEGYEK, túlságosan zavar a sok beszólás.

2011. máj. 27. 07:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy teljesen átlagos vagy és mégis állandóan beszólogatnak. Az átlagost NEM VESSZÜK ÉSZRE.


Szóval kérdezz már meg 1-2 elfogulatlan embert hátha rámutat mi lehet a gond.


(Lásd anorexiások: volt valami jó reklám anno hogy a csaj csontsovány, de belenéz a tükörbe és hájasnak látja magát...Te átlagosnak látod magad... )

2011. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most mit mondjak, képet nem linkelek mert még rosszul járok...most nem akarok nagyképünek tünni, de magas vagyok, vállas, jó stilusom van....lehet hogy rámnéz pár kisebbségi érzettel rendelkező hapsi és megnő benne ez a komplexus mégjobban és olyankor támadnak...
2011. máj. 27. 09:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Már maga a csajozás is tiszta szinjátszás.Játszodja az ember meg magát, vegyen fel viselkedési formákat, magyarul azt mondjam amit a csaj akar hallani és azt mutassam amit a csaj akar látni, hogy sikerem legyen...ez a mi csodás világunk.
2011. máj. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!