Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány barátság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság? Fiúk ti tudtok CSAK barátként nézni egy lányra azért mert pasija van, de ha pl. nem lenne kikezdenétek vele

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 3,5 éve van barátom. 10-11 éves korom óta fiúkkal barátkozom, fiú testvéreim vannak, unokatestvérek, stb. Ennek ellenére nőiesnek tartom magam, igaz nagy a szám és káromkodok meg laza vagyok néha bajba kerülök mer kicsit szeleburdi vagyok, de összességében úgy érzem, lehet rám NŐ-ként tekinteni, nőies az alakom, az öltözködésem, csak hatott rám a fiús környezet:D Sok fiú barátom van, az első pár hétben mindig van egy kis szikra, de a barátom miatt nem flörtölnék senkivel, viszont szívesen ismerkedek velük, inkább barátkozni próbálok, mert ha nyomulna is, hiába, de közben meg tök jófej és szívesen megismerem. Az első pár hét után elmúlik az újdonság varázsa és elvesztem az érdeklődésem és tényleg csak barátként tekintek rájuk, összejárunk, iszogatunk, nagyokat beszélgetünk. Legalább 5-6 ilyen fiú barátom van, akikkel rendszeresen beszélgetek és találkozok, teljesen baráti alapon, ők tiszteletben tartják, hogy barátom van, nem nyomulnak, bár van 1-2 fiú aki elmondta h ilyen kaliberű lányt keres és ha nem lenne barátom, udvarolna. De mivel én barátként kezelem őket, bennük is átalakulhatott az, ahogy rám tekintenek. Akinek van hasonló tapasztalata, mi a véleménye erről? A hormonok játéka után, ha van közös téma, valóban kialakuhat a köcsönös tisztelet és a nagyon jó barátság? Vagy elképzelhető hogy közben még mindig tetszem nekik? Nem beképzeltkedni akarok és arra verni a mellem, egyszerűen csak érdekel, van-e erre esély :)
2012. febr. 6. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én jártam így. Miután szakítottam exemmel, a fiúbarátaim bepróbálkoztak. (Nekem is főleg fiúbarátaim vannak, mint neked.) Nem mind persze, csak 1-2. Bár ez engem akkor nagyon meglepett.
2012. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csaj csak akkor barát, ha ronda... bocsi, nem sértésnek szántam. Ha van egy iszonyatjó csaj, akár van pasija akár nincs, én fogok róla fantáziálni, és potenciális párjelöltként fogok rá figyelni, ergo nem fogom 100%-ig önmagamat adni, igenis próbálok majd bevágódni előtte.
2012. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valaki barát akkor is barát ha nincs pasija. Aki kikezdene veled, ha nem lenne barátod az csak az alkalomra vár, hogy megtehesse. Ne légy ennyire naiv.
2012. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érdekes amit mondasz második, én is észreveszem néha a haverokon, hogy kicsit "játsszák a fejüket", de nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget, fiatal tizenhuszonéves srácok csinálnak ilyet lányok előtt
2012. febr. 6. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Nekem a legjobb barátom menyasszonya a másik legkedvesebb barátom, mondhatni a húgom :)
2012. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fura hogy minden nő ilyen naív.


NEM. Barátság kizárólag akkor jöhet létre (erős vagy gyenge) ha az egyik fél b*szottronda, vagy foglalt.


Első esetben lehetetlen hogy több legyen belőle, második esetben a férfi állandóan érez vonzalmat a nő iránt

(mivel az aranyos,jó alakja van/szexuálisan vonzó)

csupán erkölcsi alapokon próbálja elnyomni ezeket, mivel a lány foglalt. Ettől függetlenül ha a lány bármikor felhúzná a pólóját, a férfi eszeveszettül rárontana, ha mégsem, önkontrollból 5-ös.


Így jön létre az ú.n. Friendzone (barátzóna) amikor a hím kedveskedik alanyunknak, mert minél közelebb próbál férkőzni hozzá majd várja a megfelelő pillanatot. Ha vonzó vagy, valószínűleg a fiú barátaid 90%-a itt van.Nem vicc.


Nincs puszta barátság, csak korlátokba ütközött szexuális vonzalom.


Olvass utána, vagy kérdezd meg a legőszintébbnek tartott fiú ismerősödet.

2012. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, elfelejtettem:


http://www.youtube.com/watch?v=T_lh5fR4DMA


Ez is segíthet...

2012. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 valasz88 ***** válasza:
Lány a legjobb barátom évek óta, és bár volt barátja, mikor megismertem, és most is van neki, megbeszéltük, hogy HA majd egyszer mindkettőnk szabad lesz, és azt akarjuk, lefekszünk, ettől a mi kapcsolatunk nem fog tönkremenni... és mióta ezt megbeszéltük, nincs gond (előtte sem volt), neki és és nekem is van párja... ennyi. létezik a dolog, de csak akkor, ha civilizáltan tudja kezelni mindkét fél...
2012. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!