Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm abszolút nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm abszolút nem kívánja a szex-et. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nagy ritkán ha olyanja van,akkor igen,de ez egyre kevésbé fordul elő. Hacsak simán elkezdjük,azt mondja,nem nem az igazi,nem igazán jó neki. Nyalni nem enged,mert nagyon érzékeny a csiklója, és kellemetlen neki. Ha ujjazom fel tud annyira izgulni,hogy kívánja a szex-et, de sokáig odáig sem jutok el,hogy megujjazzam,mert az egészet nem kívánja. Nekem jólesne ha néha csak így rám vetné magát vagy valami,de ilyen meg sem fordul a fejében...


Én 18F vagyok ő 15L. Mindketten egymással veszítettük el.

Ebből kifolyólag nincs túl nagy tapasztalatom,már csak arra tudok gondolni,hogy valamit nagyon rosszul csinálok,de folyamatosan próbálok utána járni,új póz, trükk praktika bármi,de nem segít semmi,már teljesen elkeseredtem...


Normális ez,hogy egy fiatal csaj ennyire ne kívánja a szex-et?


1 éve vagyunk együtt.


2012. febr. 7. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Zavard el a francba a hüje, frigid 3,14csát!
2012. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dögi ***** válasza:
85%
Ezért nem kell gyerekeket baszni. Keress magaddal egykorút. 22/F
2012. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert egy fapina. Egyébként túl fiatal is még a szexhez.
2012. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj szexmániás 15 évesen még szinte gyerek minek jössz össze egy 3 évvel fiatalabbal? Jó nem nagy kor különbség, de ebben a korban még az! Én 15évem végén vesztettem el kb és én se kívántam szinte soha mindig csak rám eröltették és szar emlékeim vannak az egészről. (persze most már 19 évesen egy nap 2x is rámászok a barátomra) Ha szex kell keress egy veled egy idős csajt
2012. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem,de ennyi idő eltelt, nem akarok szakítani csak emiatt...de nekem meg szükségem van rá.
2012. febr. 7. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én is ugyan ebben a helyzetben voltam. A barátnőm 18 volt én 19. Minden megvolt közöttünk ami egy jó párkapcsolathoz kellett, de kb fél év után nem akart velem szexelni csak kb havi 1x 2x. Azt hittem én csinálok valamit rosszul, de mindig mondogatta h neki jó és nem velem van a baj. Engem már teljesen felőrölt és én is mindent megtettem h jobb legyen. Romantikáztam is vele, de semmi. És mindig én kaptam a lebaszást hogy nem tudok várni. De ha két hónapig nem szexelünk akkor ne mondja már nekem senki h nem tudok várni XD.

Szóval másfél év után szakítottunk. Nagyon rossz volt mert én nagyon szerettem, és mindig hitegettem magam hogy majd megoldódik. De sosem lett jobb. Hidd el nem éri meg várni és tönkretenni magad, mert ez nekem még azóta is nagyon fáj és alapjában véve én eléggé szexéhes voltam de amióta ez így volt fokozatosan kiölte belőlem.

Szóval ne várj, kapsz jobbat is aki megfelel az igényeidnek.

2012. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszi a válaszod,pontosan ugyanez a helyzet. Mindent megpróbálok,de semmi...azt mondja ő is semmit nem csinálok rosszul,egyszerűen nem igényli.


Csak olyan xar,és nem tudom elképzelni,hogy most szakítsak csak emiatt,amikor minden más tökéletes. Bár ha belegondolok,hogy megfordult a fejemben,hogy pár régi csaj ismerősömmel fellövöm a kapcsolatot,csak szex-re,az meg mégnagyobb g*ciség lenne...


De nem megy,hogy a szemébe nézzek aztán megmondjam neki,hogy emiatt meg amiatt ennyi volt. Ahogy magamat ismerném,tuti vissza könyörögné magát,nem tudnám megtenni. Ha esetleg leírnád,hogy te,hogy csináltad,milyen reakció volt rá azt megköszönném.

2012. febr. 7. 17:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság hogy sokat veszekedtünk ez miatt. És úgy döntöttünk hogy szünetet tartunk hátha az fellobbantja a tüzet. De nem így lett. Azt mondta h jobb nélkülem, mert nem stresszel a szex miatt. És akkor elváltunk de nem úgy hogy szakítottunk aztán mondta h találkozzunk újra és akkor közös döntés alapján arra jutottunk hogy jobb lesz egymás nélkül. Aztán nem bírtam és elhívtam hozzánk elvittem moziba romantikáztunk minden. És mondta hogy jó akkor próbáljuk meg újra. De láttam rajta h nem teljesen oké. És így mondtam hogy ezt nem akarom így folytatni.

De hidd el nagyon rossz lesz egy darabig ha igazán szereted, és hogy elfelejtsd kell egy másik. De most már nem bánom h így alakult. Remélem tudtam segíteni.

De próbáld meg vele utoljára megbeszélni hogy miért van, hátha kiderül valami. Ha nem megy szerintem lépni kell...

2012. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy így belekontárkodom lány révén, csak saját tapasztalatot had meséljek én is. :)

Mi 2 és fél éve vagyunk együtt. Kb. 1 év után (ahogy nálatok), nálam is volt egy ilyen mélyzuhanás. Ugyanígy nem kívántam az egészet, és bár az érettségire fogtam, a mai napig nem tudom, miért volt ez így.

Kb. fél évig volt ilyen szünet. Próbálkozások, nem ment, hagytuk, utána újra, akkor sem ment. Utána valami történt, és újra minden rendben volt ezen a téren. A mai napig nagyon hálás vagyok neki, hogy ilyen türelmes volt velem.

2012. febr. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén gratulálok nektek :)
2012. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!