Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e terhes ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Azután érdeklődöm, hogy lehetek-e terhes abban az esetben, ha a megszakított közösülést választottuk a párommal, az ő állítása szerint nem ment el bennem mindig időben abba hagytuk. Viszont több alkalommal is voltunk együtt egy nap akár többször pont a menstruációs ciklusom 13 és 16. napja között. A mensesem mindig 27 vagy 28 napra jön meg. Utóbb is 2012 01 22-én jött meg igaz az első két napon inkább barnás jellegű volt de ez is beletartozik a menstruáció 6 vagy 7 napjába ez változó szokott lenni. Minden alkalommal volt előváladék ez biztos. Azt mondják attól is terhes lehet valaki. Nem minden esetben ment el az aktus során bár közben mindig mondta lassítsunk, mert olyan érzése volt mintha, de a végén mikor kivette nem volt semmi lehetséges az, hogy mégis elment volna csak ő érezte, hogy nem? Ebben az esetben vajon tényleg lehetséges, hogy teherbe estem volna? Mennyi rá az esély?
2012. febr. 7. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi rá az esély? 32,86%, de mivel mostanában telihold is van, akár 34,19%-ra is felkúszhat. Még ilyen hülyeséget... persze, van rá esély, de hogy mennyi, az kismillió tényezőtől függ.
2012. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A "megszakítás" nem védekezés. Tény hogy sokaknak évekig beválik, de az is hogy vannak akik ettől már a 3.-4. alkalommal bekapják a legyet. Én a a helyedben nem kockáztatnék. Nem olyan nehéz minden nap bevenni egy bogyót, a mostani fogamzásgátlóknak már a hormon tartalma se valami sok, hogy jól elhízz meg ne legyen szexuális vágyad. Vagy neked jobban megéri, hogy megszakítással "védekeztek" és akármikor elkezdhetsz gondolkozni egy abortuszon?
2012. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én igy lettem terhes,hogy a megszakitott közösülést választottuk.grat :) !
2012. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. És tényleg az Ö kismillió tényezőjétől függ. Már ha érted?
2012. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50-50 %
2012. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Ha nem akarsz teherbe esni akkor védekezz megfelelő módon. A kérdésedből látszik, hogy nem vagy nyugodt a megszakított közösülés hatékonyságát illetően. Tehát tisztában vagy a válasszal is. Akkor nem értem miért "védekezel" így, aztán meg irkálsz ide olyan kérdéseket amire NEM KAPHATSZ MEGNYUGTATÓ VÁLASZT.

Az a legdurvább, hogy tudod, hogy f@szságot csinálsz mégis csinálod.

2012. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz.

Egyébként nem csak az előváladékban vannak spermiumok, hanem a férfiaknál az orgazmus érzése előtt is ürülhet ondó. Még úgy érzik, nincsenek a csúcson, csak a következő lökésnél, de az első spricc már beléd megy.

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz normálisan, mert ez nem az!

2012. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is ezt a módszert használta.

Most babázik. :)

2012. febr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Annyira nem vagyok nyugtalan, majd kiderül mi lesz, ha mégis megtörtént a dolog akkor sem mennék abortuszra. Mikor ajánlatos terhességi tesztet csinálni?

2012. febr. 8. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Az aktus után kb. 2 héttel.
2012. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!