Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy akadály a korkűlömsbég?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy akadály a korkűlömsbég? 21 éves srác vagyok és van egy 25. éves lány akit nagyon szeretek több mint 1 éve. Folyamatosan probálok közelebb kerűlni hozzá. Csajok titeket zavarna a korkűlömbség? Bôvebben lennt.

Figyelt kérdés

Ugy történt hogy ez a lány felhivta magára a figyelmet egy egyszerû dologgal.Addig a pillanatig soha nem figyeltem fel rá pedig sokszor láttam.

Lassan kezdtem vonzodni hozzá annélkûl hogy ô ezt tudta volna ,majd annyira beleszerettem hogy csak rá gondolok minden nap azota.

Majd 1 honapra rá megirtam neki hogy közelebbrôl megakarom ismerni de azt mondta, hogy csak barátként . Nem mondott konkrét dolgot és énsem kérdeztem, de gondolom hogy azért mert megtudta a koromat (akkor csak 19 voltam).Továbbra sem adtam fel a harcot azota is folyamatosan tartom vele a "kapcsolatot" neten és személyesen is mivel egy ûzletben dolgozik.Mindig rámmosolyog és kedves amikor találkozunk, ugy érzem néha hogy közelebb kerûlhetek hozzá de nem merek közeledni mert félek hogy visszautasitt és azt nem birnám ki.Még egyetlen lányhoz sem vonzodtam ennyire és fôlleg nem ilyen hosszu idôn át.Nemrég szerelmet valottam neki messengeren és csak annyit

mondot:"nem tudom mit mondjak".Majd kb 1 honapig nem irtam neki,nem azért mert elfelejteni akartam csak gondoltam jo lesz egy kis szûnet.Ekközben az érzések csak fokozodtak bennem.A napokban ujra irtam és meghivtam egy kávézoba azzal a céllal , hogy szeretnék vele beszélgetni,amire igent is mondott.Csajok szerintetek mit kellene mondjak amivel közelebb kerûlhetek hozzá?Konkrétan mit tegyek?


2012. febr. 2. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem olvastam el de az a négy év teljesen korrekt !
2012. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a korkülönbség nem minden lányt zavar, van akinél egyáltalán nem számít. Amúgy (sajnos)a legtöbb lány egyszerűen elküldött volna, akiről írtál egész jófej lehet -"-
2012. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nemtom mit kellene mondanod, viselkedj természetesen, ne legyél túl rámenős. add önmagad, és bókolj neki, legyél kedves.

ám nekem is fiatalabb barátom van. szóval az nemgond.

2012. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát azért ha be akarsz jönni neki, nem ártana helyesen írni...
2018. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!