Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel kb.2 hónapja egy társaságba járunk.Én 18 éves vagyok,ő egy évvel idősebb nálam.Elég visszahúzódó tipus,de nagyon aranyos.Múlt héten mikor összejött a banda,egymás mellett ültünk és beszélgettünk nevettünk,kivette a fülbevalómat a fülemből,majd berakta az övébe majd az enyémbe visszarakta,megfogta a vállamat néha véletlenül..másnap rám irt,hogy telt a napon stb. tetszhetek neki ? :)
2012. febr. 7. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

igen,adj neki te is jelet és lehet,hogy összejösztök :)

19F

2012. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de ő elég visszahúzódó..milyen jelet adjak ? :)

ma sem irt rám fb-on..:(

nekem ő nagyon tetszik :)

2012. febr. 7. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

személyesen dicsérd meg valamiért,vagy érintsd meg

nem fog rádirni FB-mert nem adtál jelet

2012. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak attól félek,hogy csak félreértettem és barátként kezel..
2012. febr. 7. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz!

Maradj kedves, közeledj felé. Majd meglátjuk, hogy mit lép ő.

2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk te is megkérdezheted, hogy milyen napja volt, másnap meg pl. hogy hogy sikerült a dogája (ha írtak)... De könyörgök, ne hagyd elúszni ezt a srácot, mert szerintem is tetszel neki!
2012. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Leírásodból látszik,igencsak benn volt az intimszférádban.

"Véletlenül" hozzádér,persze,fél hogy te nem úgy reagálnál,ami neki is jólesne.Szerintem "tapogatózik" a jó értelemben.Segíts neki,pl.kérj tőle segítséget,mondjuk számítógépen hogy kell ezt csinálni,vagy ha vásárolsz,szerinte jó lesz rád egy ruha,vagy ha mész valahová,elkísérne-e téged?

2012. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :))
2012. febr. 8. 07:23
 9/9 A kérdező kommentje:
nem lett semmi :(
2012. febr. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!