Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok a külső vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok a külső vagy a belső számít jobban?

Figyelt kérdés
pl ha valaki ronda de a belesőértékei miatt szerethető akkor járnátok vele vagy a külső miatt elutasítanátok?
2012. febr. 7. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Én azt tapasztaltam eddig, hogy ha egy lány nagyon tapad rám például itt az oldalon állandóan ír nekem, akkor tuti, hogy egy csúnya, senkinek sem kellő nő.


Ellenben, ha le sem sz@r, akkor egy boldog, akármikor tud magának pasit szerezni, mert szép nő.


Bizony a külső számít mind a nőknek mind a férfiaknak, aki ezt tagadja az hazudik, mint a politikusok.


Az más kérdés, hogy szexre egy jellemre rothatdó társ is megfelel, ellenben hosszabb kapcsolatra már fontos, hogy ne csak külsőre, hanem jellemre is vonzalmat tápláljon a párunk.

2012. febr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő kell tetsszen az illetőben, szerintem nem működik az egyik a másik nélkül.
2012. febr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3/12-nek üzenem, hogy férfiként én nem vagyok se csúnya, de dagadt, de retardált, viszont nincs pénzem. :D Szóval értem már miért nincs nőm se :D 190 cm magas vagyok, átlagos testalkatú...jóképű stb...
2012. febr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem mind2 számít..ha külsőleg nem tetszene vki akkor nem járnék vele..bocs,de ez van.
2012. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!