Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú miért szűz még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért szűz még?

Figyelt kérdés
Pl azok akik ide kiírják ,hogy: x éves vagyok, szűz, ez gáz? Azok nem talàlnak maguknak párt, vallàsi okokból azok, vagy várnak a megfelelő lányra?
2012. febr. 8. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vagy a családi körülmények, vagy későn érnek, sok oka lehet. De minek kapkodni?
2012. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán,kérdezd meg tőlük ha annyira érdekel.
2012. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én például a megfelelőre várok.
2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mert szerencsétlen az életük.

A család nagy akadály lehet. Nevelési probléma, nem túl előnyös külsővel kb lehetetlen párt találni...

2012. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mostanában tényleg nagyon sok még 20 év felett is a szűz fiú. Úgy is mondhatnám hogy megdöbbentő az arányuk. Ezeknek valamilyen lelki problémájuk van, túlzott félénkség, önbizalomhiány, és így képtelenek lányokkal ismerkedni. Bár aztán a legtöbben előbb-utóbb valahogy mégis összeszednek egy csajt és helyrejönnek valamennyire. Én is ilyen vagyok egyébként, 26 éves szűz fiú, barátnőm sem volt eddig. Nekem nem hiszem hogy lesz valaha, elég reménytelenül antiszociális vagyok, teljesen el vagyok zárva a többi embertől, és nem csak a lányoktól.
2012. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de én már elmentem prostihoz. Én speciel azért vagyok ilyen lúzer, mert ronda vagyok, semmi önbizalmam, depresszió, szociális fóbia, és összességében egy emberi roncs vagyok.
2012. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert csúnyák. Ebből fakad a sok visszautasítás, abból pedig a szüzesség és az önbizalomhiány.
2012. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kis korúak.
2012. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sok olyat láttam, hogy szép emberek összejöttek rondákkal, vagy 2 előnytelen külsejű ember egymàsba szeretett. Nem hiszem, hogy a csúnya lányok kelendőbbek, mint a fiúk, akkor ők is egyedül maradnak? Szerintem nem, mindenkire rátalál a szerelem egyszer. Azok a fiúk akik meg az igazira várnak, nagyon édesek, többre értékelem őket azoknàl, akik fűvel-fàval összefekszenek
2012. febr. 8. 16:52
 10/20 anonim ***** válasza:

én sem akarom elsietni, mindenképpen a szerelmemmel akarom


F/17

2012. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!