Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintete unalmas, ahogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Szerintete unalmas, ahogy az életem élem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Aszociális, vannak hobbiaim, meg sportolok, sok barátom van. egyedül buikba nem járok, próbáltam mármilyen lehet nemjött be. Meg időm sincs nagyon ilyenekre. De mostanában mégis olyan unalmasnak tátom az életem, lehet hogy ez miatt? (hülye válaszokat is lehet írni, szeretek nevetni)
2012. febr. 8. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Anyeginre emlékeztetsz. Viszont nem vagy unalmas csak nem tudsz mit kezdeni magaddal.
2012. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valaki vagy a tömegből, mint ez az emberke?

[link]

2012. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Csak gondolom, hogy fiú és remélem hogy nem emó! :)

Találj valami értelmes dolgot amivel le tudod magad foglalni. Velem is volt ilyen régebben. Én barkácsolni kezdtem, aztán szerelni, majd facebookozni...

Ami éppen leköt azt kell csinálni és nem kell mások véleményére adni! Ha gépezni akarsz reggeltől estig, mert ez nyugtat meg és ez tesz boldoggá, csináld azt!

2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De mit érzel? Mire lenne szükséged? Fáradt vagy?
2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Anyegin? Érdekes meglátás, bár Puskin a semmit tevést, a magával semmit se kezdő embert célozta meg motívumának. Én nem vagyok semmittevő rengeteg dolog van ami érdekel és próbálkozom vele. Akváriumom van amit lelkesen gondozok kikboxoltam most futok meg hasonlók. Képzőművészeti suliba járok ez már önmagában elég elfoglaltságot igényel továbbá terepmotorozok szórakozásból. Hogy mi az amit érzek, ez szerintem hiányérzet valami után de nem tudom mi lehet az, lehet hogy még több őrültség fogalmam sincs :D.
2012. febr. 8. 20:57
 6/15 A kérdező kommentje:
Jah és igen fiú vagyok, és igen nem vagyok emo.
2012. febr. 8. 20:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress még hobbit, vagy egy barátnőt.
2012. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak egy bevillanás volt ez az Anyegin, a film miatt. Hagyjuk xD
2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok kitalálni magmnak valamit. Barátnő? Hát próbáltam, de nem nagyon ment, nem vagyok az a tipus aki erre alkalmas lenne. Amikor barátnőm lett és elkezdte a rózsaszín marhaságaival tömni a fejem, meg nyavajogni mindenért elegem lett. Szóval ez az út nekem nem járható.
2012. febr. 8. 21:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2012. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!