Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelemre vágyom de úgy érzem senkkinek se kellek?

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel nagyon jól el vagyunk de én többet szeretnék de nem tudom hogy ő mit érez mit csináljak???
2012. febr. 8. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni!
2012. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mit érzel! Ha ő is többet szeretne, vagy ha nem, legalább kiderül, és nem kell emiatt emésztened magad.
2012. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
félreírtam kedves hibátlan rosszindulatú első kommentáló.igen lehet az lesz de félek hogy tönkre fog menni a barátságunk és pofára esek
2012. febr. 8. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
így meg te mész tönkre! jobb az egyenesség szerintem! De ha nem jön vele össze, küldj egy képet magadról nekem! ;)
2012. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez most hetero kérdés amúgy?

mert nagyon nem úgy tűnik.

2012. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs barátság. mikor rájöttél, hogy össze akarsz jönni vele, annak vége lett.

Lehet, még ő nem tudja, de ez van.

2012. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki szerelember vágyik, de nem mindenki kaphatja meg sajnos.


Fogadd el, ami nem megy azt ne erőltesd, ha kellenél a pasinak már rád mászott volna, de jó lenne jelezni is, ha többet érel iránta, aztán alakulnak a adolgok.

2012. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:DDD
2012. febr. 9. 00:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, hanyagold, lányoknál a barátságból szinte soha nem lesz szerelem. Ha lány vagy, mondd el neki, és kiderül!
2012. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hülyeség az egész... szerezz be egy kutyát és megvan a "szerelem" miatti törődésed megkapod és maszturbálj napi 5ször. ittvan a tökéletes kombináció számodra
2012. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!