Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire kiéhezve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire kiéhezve a szerelemre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már másfél éve nincs senkim,mert nagyon kemény szakítás volt.Veszekedés pohárdobálás minden.Én azóta teljesen befordultam nem járok el a barátaimmal sehova,ha egy fiú csak beszélni szeretne velem akkor megijedek és két percnél tovább nem beszélgetek senkivel.Lassan megőrülök ettől főleg úgy hogy tudom hogy változtatni kéne mert ez így nem normális dolog.Furcsa mert hiányzik egy igazi férfi egy társ akihez odalehessen bújni megölelgetni csókolgatni,de közbe meg szar mert még beszélgetni se merek velük.Mit csináljak?? 22/L
2011. aug. 10. 20:52
1 2
 1/11 Tréfarépa ***** válasza:

Éld a szokott életed, de vigyél bele egy kis fűszerezett életmódot. Néha járj el szórakozni. Légy nyitott az emberek felé, ne félj annyira tőlük. Te most egy szorongásos álapotban vagy, mert azért taszítasz minden férfit, mert az előzőnél előjött problémáktól félsz. Minden ember más jellem, más az életben. Adj másnak lehetőséget és révbe érsz.

27F

2011. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyiss mások felé és beszélj velük. Térj vissza az életbe.
2011. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz beszélgetni velük?
2011. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Ha tudnám akkor valószínűleg most nem itt tartanék.:(
2011. aug. 10. 20:59
 5/11 anonim válasza:
Pedig ezt csakis te tudod legyőzni magadban!Sajnálom hogy az előző kapcsolatod ily sok lelki sebet ejtett rajtad !..DE TE IS TUDOD VANNAK NORMÁLIS RENDES SRÁCOK IS MÉG A VILÁGON!..tessék összeszedni magad ..vannak fiú haverjaid?..ha igen velük milyen a kapcsolatod?..kezdj velük beszélgess sokat menj sétálni aztán olyan helyre ahol egyre többen megfordulnak fagyizó,kávézó, plaza stb...aztán majd lassan a párkapcsolat is rád talál olyan fiatal vagy még de hidd el van remény!Fel a fejjel!
2011. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyitni, elmenni barátnőiddel valahova, csak lányok, szépen lassan kialakul a nyitottságot, és fiúkkal is tudsz beszélni.
2011. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
voltak fiú haverjaim de velük is megromlott a kapcsolat.Miattam,mert már nem úgy viselkedtem velük mint régen.Ezt ők mondták el nekem.Azóta nem is nagyon keresem a társaságukat.
2011. aug. 10. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz valakivel, akkor zavarban szoktál lenni?

Szereted, ha a szemedbe néznek, a szemébe kell nézned valakinek?

Mi szokott a fejedben járni, amikor beszélgetsz valakivel?

2011. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szeretek a szemekbe nézni.:)

Kb az hogy hadd menjek már el innen...

2011. aug. 10. 21:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és igen zavarban szoktam lenni.. sajnos és ezt utálom is
2011. aug. 10. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!