Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet furcsa kérdés lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet furcsa kérdés lesz, de ti hogy szoktatok érezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha pl. szerelmes vagy, boldog vagy, szomorú vagy azt a testedben hol érzed? Kérdeztem a barátomat, hogy ő hogy érzi hogy szeret. Nem tudta elmagyarázni, azt mondta a fejében. Nekem viszont olyan, hogy összeszorul a mellkasom, a torkom, mintha ez a lelkemben lenne. Tudom, kicsit bugyutának tűnik, de tényleg érdekel. :)
2012. febr. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy mint te inkább és gyengébb leszek egy kicsit, mint amikor beteg vagyok...
2012. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Minden pszichés érzés az agyban keletkezik, ennek van különböző idegrendszeri hatása a szervezetedre, ami "összeszorítja a mellkasod", "kiszárítja a torkod" stb.
2012. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ti csajok túl sokat kombináltok. Nem teljesen mindegy, hogy hol érzi ha egyszer szeret? Ilyen tuti kérdésekkel tudjátok telibe felbäszni az agyunkat.
2012. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szíveddel érzel és az agyaddal gondolkodsz. Néhol azt olvastam, hogy transzplantált szívű ember egyszer csak úgy érezte, mintha más élne benne. Olyan dolgokat szeretett, amit korábban nem és máshogy érzett. Persze ez lehet kamu is, de érdekesség.
2012. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam én túlkombinálni, sem megőrjíteni vele:D Csak érdekel a dolog, mivel ő is máshogy magyarázta el, és én is. Én nem adok ezekre az agyi dolgokra, én a lélekben hiszek. Köszi az eddigi válaszokat:)
2012. febr. 9. 01:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a mellkasomban, a hirtelen megérzéseket pedig a gyomromban :D

Amire az előző válaszoló gondol, az a sejtszintű emlékezés, és igen, ilyen tényleg van. Egyszer láttam róla egy dokumentumfilmet.

2012. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szomorúságot, lelkiismeretfurdalást mellkas és gyomor között. Örömet mindenhol. Adrenalint az ujjaimban (pl. érettségin). Szeretetet, hálát a szememben érzem. Izginek ígérkező érdekes dolgok előtt székelési ingert érzek (komolyan így van). Nagy döbbenetet az agyamban, ilyenkor szédülök, vagy úgy érzem, mintha álmodnám az életemet.
2012. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!