Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen erthetetlen a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen erthetetlen a pasi?

Figyelt kérdés

most a jellemere gondolok.

nem nagyon beszelek vele, de nagyon hirtelen valtozik a hangulata. egyik pillanatban tok kozonseges, kovezkezo percben, meg mar akarmit mond, megmosolyogtat. :)


neha latom hogy tok fapofat vag, kovetkezo percben meg fetreng a foldon a rohogestol.


2012. febr. 9. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem érthetetlen... hangulat ember.
2012. febr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmmmmm. akkor lehet en gondolkozok rosszul :S nincs baj vele, csak szamomra ez furcsa.
2012. febr. 9. 02:15
 3/6 Macs1209 ***** válasza:
Kérdés az, hogy mindenben ilyen-e. Párkapcsolatban nem biztos, hogy áldás egy hangulatember, de pl standup comedynél bejöhet ez a stílus.
2012. febr. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tetszik neked? amúgy,vagy miért kérded?

A hangulat emberek általában nagyon sebezhetőek, és akkor boldogok,ha olyan emberrel beszélnek,akit szeretnek.

Én is ilyen vagyok,és pl. van egy lány,akit nagyon szeretek,és ha Vele vagyok,mindig boldog vagyok, ha úgy érzem,hogy nem kedvel annyira,akkor szomorú leszek,és ez meg is látszik rajtam...

2012. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként könnyen lehet,hogy tetszel neki,és azért viselkedik ilyen furcsán....én akkor szoktam így "megőrülni" ha az adott lányt tiszta szívből szeretem...;)
2012. febr. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen pasit akarsz megszerezni,nem érdemnes "taktikázni" vagy elérhetetlennek tűnni ,magamból indulok ki,és én az olyan lányokat szeretem,akikkel jól el lehet beszélgetni, meg én akit szeretek,azzal őszinte vagyok, szeretem boldognak látni. Ha viszont egy lányról,aki korábban kedves volt velem,és már majdnem kialakult valami,és egyszer csak visszalép szó nélkül,az lelkileg rendesen ki tud borítani.:(
2012. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!