Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni normális, kedves, inteligens, helyes fiúkat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha nem vakítana el a külső, akkor nem hinnéd minden helyes fiúról, h kedves és normális is egyben. De nőből vagy, tehát evidens, h elvakít a külső.
2012. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem a külső vakít el, hanem a szerep amit játszanak
2012. febr. 9. 17:51
 13/18 anonim ***** válasza:
én itt vagyok 27F
2012. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Háh én szerep nélkül is teljesítem az elvárásokat:P
2012. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én meg 18
2012. febr. 9. 18:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt! Ha 18-22 év körüli vagy dobj egy privit! Üdv: egy kedves, inteligens, helyes fiú :D.
2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A ronda fiúk nagy többsége ilyen, azok között legyél szíves keresgélni.
2012. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát sok helyen nem igen. Én is lány vagyok 17 éves,és sok fiúval ismerkedtem már meg. Aki helyes volt,az általában kőbunkó, primitív és csak ágyba akart vinni(mint a mai fiúk 80%-a),aki pedig normális, intelligens és kedves volt, ő pedig nem jött be külsőleg. De nálam se arról van szó,hogy a szépfiúkra buknék, arra inkább,aki megfog valamiben. Szóval sztem mindenkinek megvan a párja,csak ki kell várni,és nemárt némi szerencse,hogy egymásra találjatok. :) Ha ez megnyugtat,még én is keresem. :)
2012. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!