Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit barátnőn keresztül ismerek,nem nagyon beszélgettünk eddig,de olyan jeleket ad,mintha tetszenék neki. Sokszor ha meglát mosolyog,mellém áll,néz,hangosan előre köszön. Érdekelhetem,vagy csak az udvariasság?
2012. febr. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez a két lehetőség van.
2012. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti baszni akar de elég bátortalan is szerintem, már régen oda kellett volna mennie hozzád én 18f vagyok de azé a te helyedben amit nem tudok teljesen elképzelni :D én kicsit játszanák vele hogy ne legyen könnyű dolga ha odamegy mond neki minek jöttél ide vagy mond neki te így szoktál csajozni szóval kicsit flegmán és ha nyugott marad és nem rántja össze magát akkor az egy tökös csávó is lehet. :D
2012. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, én udvarosságból nem állok senki mellé :D
2012. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy áll a mérce,hogy bejössz neki ;)
2012. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!