Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem kérdésben tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem kérdésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

NAGYON FONTOS LENNE!!!!

Van egy srác az osztályban, aki nekem nagyon-de nagyon tetszik <3 ... mindegy, tudom, hogy most ő is hajt valakire, ezért én most nem hajtok rá.... :( de nagyon tetszik, próbálok vele beszélni... nemrég össze is jött, és csak kérdezgetett, hogy mi lányok, miket beszélünk a fiúkról... mondtam neki, meséltem... megírom a háziját, segítettem neki a dolgozatában, stb., de nagyon megbántott... és az öcsémnek lesz szülinapja, és elhívtam, de nemet mondott... nem is baj, csak az volt a baj, hogy egy másik belekavarodott, (mert én nem mertem megkérdezni), megkérdezte, és hazudott a válaszról... ("neked kell megkérdezned") Ez náluk az öltözőben szóbakerült, és meghallottam: röhögve mondta, hogy amúgy se jött volna el... Teljesen összetört szívem, megszakadtam... mit tegyek? 14éves, lány vagyok


2012. febr. 9. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Minél hamarabb felejtsd el ezt a szemétládát és koncentrálj a tanulásra.

Barátod nem hirtelen fogsz találni ,hanem fokozatosan.

Járj a barátnőiddel sétálni beszélgetni járjatok össze és majd lassan valaki bemutatja a tesóját vagy valami havert aki neked tetszeni fog. Utána a dolog nagyon egyszerű mivel már sok esély lesz találkozni vele meg a bemutató lány tudja befolyásolni a srácot ,hogy nagyon aranyos vagy stb.


Persze ti lányok bonyolúltak vagytok mert állandóan 2 színüek vagytok egymással. Nem mondja meg a barátnőd ,hogy neki is tetszik majd a hátad mögött mindennek elmond ,előtted pedig minden happy.


Próbálj ne gondolni a bunkó srácra mert még nem érett hozzád. Ne a külső alapján ítélj.

2012. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt megpróbálom megfogadni, most egy darabig úgyse fogunk beszélni, mert elmondtam neki, hogy megbántott, és az mennyire fáj... de megsértődött, úgyhogy tényleg egy bunkó paraszt :) :S
2012. febr. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!