Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ronthatok el, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el, ha egy ismerkedés úgy ér véget, hogy a lány csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Kedves vagyok és figyelmes, őszintén érdekel amit mond, néha bókolok, igyekszem a kedvében járni, de azért nem úgy, hogy úgy tűnjön minden körülötte forog. Nagy vonalakban ez az amit csinálok. Mondjuk nincs túl sok önbizalmam, nehezen nyílok meg és elég csendes vagyok.
2012. febr. 10. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki vagy túl kedves vagy...
2012. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Hát pont ezzel... A nők nem lelki szemetest keresnek párnak... Néha igen is tessék hódítani, és nem barátkozni... Mert azt akarják, hogy levedd őket a lábukról, és nem azt hogy panaszkodhassanak...
2012. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint te kedves kérdező. Nálam az a probléma, hogy csendes vagyok. Láttam rajta, hogy unatkozik.. és inkább csak a barátok maradtunk.
2012. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És olyankor is ez volt amikor a lány volt a kezdeményező (ami nagyon ritka). Az lett a vége, hogy megkedvelt, de csak mint barátot. :(
2012. febr. 10. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert barátkozol vele elsősorban nem pedig nőként nézel rá.

Szóval amikor beszélgettek, akkor figyelj fel arra, hogy ő nő, ne csak a személyiségére és a mondataira koncentrálj, hanem dicsérd meg, mert biztosan órákat sminkelt a tükör előtt, szóval vedd észre azokat a dolgokat, amiktől ő még nőiesebbé akarta tenni magát.

2012. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. A lány volt a kezdeményező.
2012. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!