Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék normális, kedves és egyben szép lányokkal ismerkedni, kinek hogy sikerült párt találnia?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kor?
2012. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ma 21:32


22

2012. febr. 6. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
utca, tömegközlekedés, távolsági közlekedés, normálisabb kocsmák, bulis helyek (nem a diszkókra gondolok egyértelműen), kávézó, egyetem, munkahely, park, sport (pl. küzdősportok), stb.??
2012. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ma 21:36


na és mégis hogy ismerkedjek idegen lányokkal, valakinek sikerült és hogyan, mivel kezdeményezzek egyáltalán, hogy ne legyek zavaró vagy éppen idiótának ne nézzenek

2012. febr. 6. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Odamész valami semmiséggel, pl. utcán: ezt vagy azt hol találom, aztán ha arra megy szórakoztathatod, stb.

vonaton/buszon leülsz mellé és elkezdesz érdeklődni, beszélgetni.

bármilyen nyilvános helyen leállhatsz vele beszélgetni a semmiből kiindulva, pl. megkérdezed hány óra, mert a kutyád megette reggel a zsebórádat és nem tudod, vagy a fene tudja. Csak legyél poénos, magabiztos és találékony...

Szórakozóhelyen, koncerten meg meghívod egy kávéra vagy sörre. Ilyen egyszerű. Vagy felkéred egy táncra.

A lényeg: ne legyél szerencsétlen.

Meg szórakozóhelyen nem árt előtte nézegetni a lányt, és figyelni, hogy mit reagál...ha hangosan összeröhög a barátnőivel, akkor esélyes, hogy kiröhögtek épp.

2012. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
énis 22F vagyok nemrég dobott ki a barátnőm azóta próbálgatok ismerkedni eljárok mindenfelé nekem is ilyen problémám van, de eljutottam arra a szintre, hogy kajak odamegyek valakihez aki tetszik mert ugysincs veszteni valóm. pl múltkor buliba összeismerkedtem egy lánnyal utána elkisértem a buszmegállóba jól összehaverkodtunk...
2012. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, ezaz, úgy kell, mint az előző :)
2012. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nekem ez nem fog menni, nincs elég bátorságom és zavar, hogy mit gondolnak mások rólam, arrról nem is beszélve, hogy még sosem kellettem senkinek sem így nincs elég önbecsülésem sem


úgy érzem nem kellek én senkinek sem, mert csúnya és alacsony vagyok, ezért sem merek kezdeményezni, senki sem hitette el velem, hogy van esélyem nekem is lányoknál

2012. febr. 6. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:

# 6/8


szard le ezeket a fóbiáid!nincs veszteni valód azt kell a tudatodra hozni valahogy, de most komolyan mi lesz ha valaki lekoptat?-és kitérdekel van annyi csaj mint az állat valamelyik csak vevő lesz rád.egyébként én sem vagyok magas éppen azt nemtudom hogy jól nézek-e ki nem is az én dolgom ezt megítélni.relatív hogy kinek mi tetszik.

2012. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én lány vok, és nem ítélhetem meg magam, de a barátom szerint kedves is és szép is vok. Mi úgy ismerkedtünk meg, h mindketten szakítás után voltunk több mint 4 éves kapcsolatainkból és eljárkáltunk bulizni a haverokkal, aztán volt egy közös haverunk. Ennyi. A puszta véletlen műve egy találkozás a kedvenc kocsmámban. Beszélgettünk én be voltam csiccsentve, ő vezetett szóval nem, és beszélgettünk, flörtöltünk, mondtam neki egy vicces beszólása után, h csípem, aztán megragadván az alkalmat mondta h akkor számot cserélhetnénk és jövőhéten hív...de már másnap hívott, azóta dúl a love. Tisztára mint egy filmben nem hittem h létezik ilyesmi...
2012. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!