Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy " a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy " a saját érzéseimre" hallgassak?

Figyelt kérdés

Sose tudtam dönteni....szinte mindig döntésképtelen voltam.

Sokszor gondot jelentett, hogy milyen ruhába menjek iskolába, és a döntésképtelenségem miatt volt, hogy majdnem kifutottam az időből...

Namost: a barátommal három hónapja járok. Eddig csók volt, és ugye tapizás.

Én szeretnék többet is engedni(nem szex, és nem orális kielégítés, azokkal várni szeretnék). De az az érdekes, hogy ha azt látom, hogy sokan korainak tartják elbizonytalanodom. Viszont ha egyes dolgokat sokan megengedettnek, én is megengedném.....Egyszerűen azt látom és érzem jónak amit a többség....és ez így nem helyes. Egyszerűen mit tudok tenni ez ellen?


2012. febr. 10. 22:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 bozontosborz ***** válasza:

nekem tetszik, kösz, nem ismertem. :D


kérdező: hány éves is vagy?

2012. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Szívesen:)

Kiváncsi vagyok, hogy eltudja-e dönteni...

2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Hát, érdekes szám, nem rossz.:)

16.:) Igen, iatal, és kamasz....jártam pszichológushoz is más okokból, fel kellene, hogy nőjjek. Nem írom le miért, de fel kellene. Változnom kellene ilyen dolgokban.

2012. febr. 10. 22:27
 5/35 A kérdező kommentje:
Ezt eltudom:) Nem tudom mitől függ, hogy mit el és mit nem:)
2012. febr. 10. 22:27
 6/35 anonim ***** válasza:
Biztos nincs kedveni megosztani, hogy miért voltál pszichológusnál?
2012. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Anyu bort ivott, és "titkoltuk"apu előtt(elváltak, de egy házban éltek). Mindig mondta, hogy leszokik, aztán egyszer arra értem haza, hogy kijött belőle minden, sírógörcsöt kaptam, és azóta magamat sajnáltatom. Nem merek egyedül boltba menni, buszozni, vonatozni, elhagy a biztonságérzetem. Ha mások előtt kell szerepelnem remegek az idegességtől. Egyedül egy csokit is nehézség megvenni, az orvoshoz se merek lemenni egyedül. Anya depressziós is, gyógyszerekre ivott. Már leszkott, teljesen jól van, csak depressziós:)

Nagyon szeretem, de sok mindent nem szokam elmondani neki, de "jó" viszonyunk van.

2012. febr. 10. 22:33
 8/35 bozontosborz ***** válasza:
azért véleményed csak van a dolgokról nem? meg mondjuk kívánságaid, hogy mit szeretnél.
2012. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Van amiben igen, és van, amiben sajna nem. Például nem tudom, hogy mibe vagyok jó. MIndenből ötös vagyok. És nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, azt se, hogy melyik tantárgyat csinálom szívesen, sok minden van amit nem tudok.
2012. febr. 10. 22:35
 10/35 bozontosborz ***** válasza:
16 évesen én se tudtam mi akarok lenni. meg még szerintem időd is van bőven eldönteni.
2012. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!