Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Annyira tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Őrülten szerelmes vagyok belé már több, mint fél éve. Mindennél fontosabb számomra. De nem vagyunk együtt.

Ő bevallotta, hogy tetszem neki, de azt is bevallotta, hogy a barátnőjét szereti.

De ettől még ugyanolyan jóba vagyunk, de mégis... kikészít. Szó szerint. Mikor a legelején megszerettem rengetegszer volt olyan, hogy egy ideig nagyon jóba voltunk, majd teljesen eltávolodott tőlem. Gondolom a barátnője miatt. Emiatt egyszer őrült boldog voltam, egyszer pedig minden éjszakát átsírtam. Ő határozta meg a hangulatomat.

Pár hónappal ezután jött egy másik srác. Igaz nem volt a "szerelmemhez" fogható, de azt tanácsolták próbáljam meg mással is. Megpróbáltam, de csak egy hónapig voltunk együtt. Ezalatt az idő alatt jól éreztem magam s úgy éreztem sikerült a fiún túltenni magam. A fenét! Mikor szakítottunk a srác hirtelen megint visszakeveredett az életembe s megint kezdődött elölről minden. Először boldog voltam, most meg megint a síros korszakom van. A barátaim persze támogatnak meg bíztatnak, s azt tanácsolják, hogy beszéljek neki az érzéseimről. Mivel a fiú valószínűleg nem tud arról, amit érzek iránta, s már a lánnyal a kapcsolata sem olyan erős, hátha… De én nem merem. Félek, hogy ennyit is elvesztek belőle. De attól is félek, hogy komoly kárt fogok szenvedni magamban...

Kérlek segítsetek!

17/L


2009. jún. 2. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
annyi pasi van a világon,ha van barátnője ne piszkáld,mert akkor még a lánytól is kapni fox ha bekavarsz.Ha akar vmt és nem szereti a nőjét akkor hidd el lépni fog,ha tudja mit érzel ha nem.Amúgy szerintem már levágta...Biztos szereti a bnőjét,és ha elutasítana az neked rosszabb lenne
2009. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos voltam már hasonló helyzetben.

Nálam az segített, hogy kikerült az illető a környezetemből, jobban mondva én kerültem át másik környezetbe.

2009. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!