Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok! Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves srác vagyok!

Van barátnőm több mint háromnegyed éve, de úgy érzem nem szeret....

Ha szakítanék vele az szar lenne nekem nagyon és nem tudnám elképzelni az életet nélküle....

Ha átmegyek hozzá akkor csak egész végig csókolózunk néha megujjazom és kb ennyi.....

De ez nekem így nem megy és ezt nem érti meg nem lehet vele beszélni mert terel vagy besértődik stb....

Nekem olyan lány kell akivel el tudok menni moziba,kajálni stb....De vele nem lehet sehovase menni...

Nem tudom mit kéne tennem....


2011. ápr. 28. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
16 éves és átménsz megujjazod...mi kellene ennél több? Ott vagy a csúcson és rinyálsz. Hát akkor légy tökös s rúgd ki.
2011. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valoszínüleg nem hozzád való ez a lány minél előbb vess véget ennek mert ha tovább kinozzátok egymást a végén nagyon csúnya lesz a szakítás,és az senkinek nem jó .I
2011. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom de most ha azt mondom, hogy egy gyorsasági csapatnál vagyok szerelő nem hiszed el de így van!

El tudnám intézni, hogy elmennyen egy kört a hungaroringen de nem akar meg ilyesmik....

külföldre se akart eljönni velünk meg semi...

2011. ápr. 28. 19:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Az előző írásom az elsőnek ment!
2011. ápr. 28. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismét az első a vagyok. Szóval még jobban a csúcson vagy, akkor annál magabiztosabb kell légy. Mond meg a csajnak, velem vagy nélkülem. Válasszon.
2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek!

Ha a szemébe nézek sex után és azt mondom, gogy "Szeretlek " akkor az alábbi válasz mit jelent? mert nem nagyon értem....

válasza:tudom...

2011. ápr. 28. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Erre választ csak tőle kérhetsz. Mert én azt mondanám, hogy azt, hogy ő nem szeret annyira mint te, s tudja magáról, azért nem mondja viszont, hogy szeretlek, de lehet, hogy csak olyan típusú (mint az én barátnőm is), hogy képtelen kifejezni azt amit érez.
2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:02 nek!

Inkább az utóbbibak írnám le mertugye msn en ki van írva, hogy :Iszonyúan imádlak meg ilyesmik de ez nemtudom szerintem nem sokat jelent mert kiírni akármit lehet....

2011. ápr. 28. 20:05
 9/10 anonim válasza:

én meg pont ilyen srácot keresek magamnak de egy kicsit fiatalabbat 12,5 /L

XDés persze szex nélkül

2011. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint én?
2011. ápr. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!