Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Milyen csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Milyen csaj jön be (arctól eltekintve) inkább? Magas vékonyabb lábakkal, vagy pedig alacsony húsosabb lábakkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az arctól nem lehet eltekinteni...
2012. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alacsony húsosabb lábakkal.
2012. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
arc a legfontosabb nekem, de am a 2.
2012. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

biztos nem a lábai miatt fogok szeretni valakit;)

végülis nem egy darab hús..

Én előbb megismerem az illetőt és majd aztán alkotok véleményt ..külsőtől eltekintve

2012. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%
Az arc fontos! De azon kívül karcsú(nem egy pálcikára gondoltam, sőt még egy KEVÉS husi is lehet rajta), viszont a melle és a feneke legyen kerek.
2012. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ne kanyarodjunk el a kérdéstől! Nem azt kérdeztem, melyikkel járnátok, hanem azt, hogy kinek melyik típus jön be jobban? Melyik típust nézitek meg előbb?
2012. febr. 11. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Magas húsos lábakkal. Izmosan husi. Vagy husisan izmos?...


Ha pedig a kettő közül: mindenképp a magas, mivel én is magas vagyok, ezért jobban megakad a szemem egy másik magason.

2012. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálam a arc a legfontosabb! ha egy lánynak megfog a arca akkor lehet alacsony vékony, alacsony "husis" és ugyanúgy magas vékony, magas "husis" is.

de alapvetőn a 165-170 körüli sportosan nőies alkat tetszik. talán a hosszú szép ápolt haj ami váltoatlanul alap.

2012. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magas csaj, vékony, de formás lábakkal iszonyat dögös tud lenni!
2012. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pálcika lábak baromira lehangolóak tudnak lenni.

Szóval 2.

2012. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!