Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönni hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác, eddig háromszor randiztunk, hetente egyszer. Mindketten pestiek vagyunk, szóval furcsa, hogy nem tudunk többet találkozni, de így jött eddig össze, sajnos. Legutóbb csókkal váltunk el egymástól, de nem beszéltünk erről a témáról többet.

Ma találkozunk megint. Arcra puszival, vagy csókkal illik/esélyesebb a köszönés?

Tudom, apróság, de valahogy furdal. Köszi szépen a NORMÁLIS válaszokat.


18/L


2012. febr. 11. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha legutóbb így váltatok el, és azóta nem mondott olyat, hogy ez gondot okozna, akkor miért ne lehetne csók? :)
2012. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam ugyanígy,és mivel csókkal váltunk el a pasival,úgyis köszöntöttük egymást legközelebb!Pedig nem volt direkt kimondva,h hányadán is állunk egymással,de éreztük mindketten,h ez a ,,helyes":)

Hajrá!:)

24n

2012. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PT-Daniel ***** válasza:

Ha jo volt es szeretned folytatni, akkor mindenkeppen csokkal. Arcra puszi nagyon összezavarna szegeny sracot.


Nekem is volt mar olyan, hogy randiztunk par alkalommal egy lannyal es amikor egy ilyen utan puszival köszönt, akkor mar tudtam, hogy mindjart verbalis visszaigazolas fog következni arrol, hogy milyen szuper, jofej meg rendes srac vagyok, de nem fog többet keresni, en se keressem es ne is talalkozzunk (persze ezt rövidebben foglalta össze: "maradjunk baratok")


Szoval szajra puszi minimum, csok ajanlott!

2012. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!